Anasayfa   |   Haber Ara   |   Anketler   |   Sitene Ekle   |   RSS Kaynağı  |   Hakkımızda   |   Bize Ulaşın

Arama


Gelişmiş Arama

Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi’nin Açılışı Başbakan Hüseyin Özgürgün Tarafından 4 Ekim’de Yapılıyor

Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi, 4 Ekim’de, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı Sn. Hüseyin Özgürgün Tarafından Açılıyor.

 
Kategori  Kategori : Diğer Üniversiteler
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 170
Tarih  Tarih : 29 Eylül 2017 14:47

Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi’nin Açılışı Başbakan Hüseyin Özgürgün Tarafından 4 Ekim’de Yapılıyor Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi, 4 Ekim’de, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı Sn. Hüseyin Özgürgün Tarafından Açılıyor. Ayni Anda 14 Hastaya Tedavi İmkanı Sağlanacak Girne Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi’nde, Yüksek Teknolojik Donanım ve Güçlü Akademik Kadro ile Hastalara Tedavi Olma İmkanı Sağlanacak. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı Sn. Hüseyin Özgürgün’ün Beylerbeyi yolu üzerinde bulunan Girne Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi’nin açılışını gerçekleştireceği tören, 04 Ekim, 2017’de, saat 11:30’da protokolün ve halkın yoğun katılımı ile gerçekleştirilecek. Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi’nden Sonra Kıbrıs’ta Donanımlı En Büyük İkinci Diş Hastanesi Son teknoloji ünitlerle, ayni anda 14 hastaya tedavi imkanı sağlanabilen, cihaz ve donanım bakımından yüksek teknolojik alt yapıya sahip Girne Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi, Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi’nden sonra Kıbrıs’taki ikinci en büyük ve donanımlı diş hastanesi olacak. 8 Anabilim Dalı Hizmet Verecek Pedodonti, Oral Diagnoz, Endodonti, Restoratif, Periodontoloji, Protetik, Ortodonti ve Çene Cerrahisi olmak üzere toplam 8 anabilim dalının hizmet vereceği hastanede, 1 adet tam donanımlı lokal ameliyathane, 1 adet bilgisayarlı dental tomografi ve hastalara ayni gün içinde diş protez imkanı sağlayacak CADCAM cihazı ile Girne Bölgesi halkına kaliteli sağlık hizmetleri sunulacak. Çocuk ve Yetişkin Hastalar için Ayrı Hizmet Bölümleri Çocuk ve yetişkin hastaların ayrı bölümlerde tedavi görebilmesine imkan sağlayan Girne Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi’nin, Pedodonti Anabilim Dalı hizmetleri kapsamında, bebeklikten ergenliğe kadar geçen dönemde süt ve daimi dişlerin hastalıkları ile çocuklarda, ağız ve diş dokularındaki hastalıkların tedavisi ve koruyucu diş hekimliği uygulamaları konusunda hizmet verilecek.

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Diğer Üniversiteler

En Çok Okunan Haberler

Dinlerin ve Medeniyetlerin Kesiştiği Kent : MAĞUSA MHA Haber
MHA Haber

Son Dakika Haberleri

© 2011 Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi