Anasayfa   |   Haber Ara   |   Anketler   |   Sitene Ekle   |   RSS Kaynağı  |   Hakkımızda   |   Bize Ulaşın

Arama


Gelişmiş Arama

25 .GELENEKSEL MISS KUZEY KIBRIS 2011 GÜZELLİK YARIŞMASI

29 Temmuz, 2011

 
Kategori  Kategori : Güncel Olaylar
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 3269
Tarih  Tarih : 17 Haziran 2011 13:19

25 .GELENEKSEL MISS  KUZEY KIBRIS  2011  GÜZELLİK YARIŞMASI ,

 

 29 TEMMUZ ,CUMA  GECESİ SALAMİS BAY CONTI RESORT  HOTEL  ‘DE.

 

BRTK  da düzenlenen basın toplantısında Brt Tv.Amiri Raif Hızal,Salamis Bay Conti Resort Hotel Halkla İlişkiler Müdürü Vecihe Kaşifoğlu,YDÜ Koordinatörü Özgü Bayraktar,Günkut Ajans Direktörü Zehra Günkut  ,Koreograf  Sunucu Bülent Günkut yanında ,  1988 KKTC Güzeli Fatoş Anıl Öder,1990 KKTC Güzeli Şükran Paralik Sermaye ,2005 KKTC Güzeli Hasret  KOLCU,2010 KKTC Güzeli İmge Kemaloğlu ile diğer 2010 yılının 2. Ve 3. Kraliçeleri  Teyfide Akgün ile Zeynep Halil katıldı.

 

AMAÇLI GÜZELLİK, ANLAMLI  ÖDÜLLERLE TAÇLANACAK.....

 

15 Kasım 1983 de, KKTC’nin dünyaya ilanından sonraki ,yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde, tanınma ve tanıtma amaçlı bir yolda ,ulusal veya uluslararası  güzellikler podyumunda  KKTC adına yer alabilmemiz için seçilmeye başlayan ve 1984 yılında ilk güzellik yarışmamız olarak gerçekleştirilen MISS KUZEY KIBRIS GÜZELLİK YARIŞMASI bu yıl GELENEKSEL olarak  25. tekrarında .

Geleneksel olarak 1984  yılında  Bülent Günkut’un koreografi ve sunumunda yaşatılmaya başlıyan  prodüksiyon ile ,  KKTC olgusu dünyanın çeşitli ülkelerindeki  güzellik yarışmalarına taşınmaya yıllardan beridir devam ediyor.

 

25. MISS KUZEY KIBRIS GÜZELLİK YARIŞMASI, 29 TEMMUZ, CUMA GECESİ ,SALAMİS BAY CONTI RESORT  HOTEL’de.....

25. Geleneksel Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması 2011 yılı adına , Salamis Bay Conti Resort Hotel  konaklama sponsorluğunda , 29 Temmuz ,Cuma gecesi  düzenlenecek görkemli taç giyme tören daveti ile  ,2011 KKTC güzellik  kraliçelerine ev sahipliği yapacak...

Canlı Yayın İletişim sponsoru olarak  BRT Tv.den  de canlı yayınla dünyaya ulaşacak finalde ülkemizin sevilen sesleri ve dans grubları da  şarkı ve dansları ile sahne  alacak..

 

25 . yıl  olarak , çeyrek asırlık bir KKTC Geleneği yarışma adına , Miss KKTC  2011  güzellik kraliçesi adaylarının BAŞVURULARI   22  TEMMUZ,  CUMA  günü sabah 11.00  da , BRTK  Sitesinde gerçekleşecek ön eleme gününe kadar DEVAM EDİYOR...

 

Kendine güvenen ,çağdaş ,KKTC kimlikli ,ülkemizde veya yurt dışında yaşayan kızların da katılabileceği yarışma için başvurular başlamıştır...

KKTC  kimlikli kızların katılabileceği yarışma başvuruları için www.gunkutajans.com  veya gunkutb@hotmail.com  veya gunkut_agency@yahoo.com , aynı zamanda  0542 853 98 00 numaralı telefon yeterlidir.

Kraliçe adaylarının Son Başvurusu  ,22  Temmuz Cuma sabahı 11.00 olup, aynı sabah , BRTK Sitesinde  ,adayların aileleri ile birlikte  veya şahsen   bulunması  yeterlidir....

 

3  KRALİÇE için  NAKİT  ÖDÜL  TOPLAM   10 BİN TL……

Yakın Doğu  Üniversitesi 3  KRALİÇE için, TAM  EĞİTİM BURSU…….

Tatiller  ve çeşitli armağanlar sizleri bekliyor…

 

Milli Koreograf ve Sunucu Bülent Günkut’un 30  yıllık engin deneyimi ve yönetimi ile  güzellik yarışması kampına katılacak 2011 finalistleri ,hafta boyunca koreografi çalışmaları yanında 29 Temmuz ,Cuma gecesi yaşanacak 25. GELENEKSEL  MISS KUZEY KIBRIS GÜZELLİK YARIŞMASI  2011  için yoğun bir dönem yaşayacaklar..

 

ZEHRA    GÜNKUT

Günkut AJANS  Direktörü

since  1980…………………….

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Güncel Olaylar

En Çok Okunan Haberler

Dinlerin ve Medeniyetlerin Kesiştiği Kent : MAĞUSA MHA Haber
MHA Haber

Son Dakika Haberleri

© 2011 Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi