Anasayfa   |   Haber Ara   |   Anketler   |   Sitene Ekle   |   RSS Kaynağı  |   Hakkımızda   |   Bize Ulaşın

Arama


Gelişmiş Arama

FERHAT GÖÇER;le Coştuk...

Kurban Bayramının 2.günü Kaya Artemis;te sahne alan Ferhat Göçer. Yaklaşık 2.000 kişiye muhteşem bir konser ziyafeti verdi.

 
Kategori  Kategori : Kültür / Sanat / Müzik
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 631
Tarih  Tarih : 17 Ekim 2013 12:02

fotoğraflar burada    http://www.mhajans.com/album/ferhatkurban2013 

FERHAT GÖÇER’le Coştuk...

İSMET EZEL – mağusa haber ajansı

Kurban Bayramının 2.günü  Kaya Artemis’te sahne alan Ferhat Göçer. Yaklaşık 2.000 kişiye muhteşem bir konser  ziyafeti  verdi.  

Konseri  izleyenler arasında Göçer’in uzun süredir birlikte olduğu Ömür Gedik,polis subaylarından Veli Gürpınar,Tapu genel müdürü Hüdaverdi İyikal,Uluçay Oto Yedek parça ve eksoz ölçüm merkezi sahibi Hasan Uluçay,İstanbul’dan Sinem Bayer,DAÜ den Derviş Ekşici,Mehmet Şemi,yeni nişanlılar Sonay-Yiğit  de yer aldılar.

Konser öncesinde Yeliz - Bora ikilisi sahne aldılar.

“Artemis” diye devamlı slogan atan Göçer finalde 10.yıl ve Dağ Başını Duman Almış’ı ayakta mendil sallayarak seslendirdi.Alışlarla tekrar sahneye çağrılan Göçer bu kez de Sevdan Olmasa ile 2 saatlik konserini sonlandırdı.

Yabancı bir şarkı ile başlayan konserde Ferhat Göçer “sizlere bayramınıza renk katacağım bir gece yaşatacağım Artemis” dedi.

Unutamam,Yoksun,Sessiz Gemi,Vur Kadehi,Geceler,İspanyol Meyhanesi,Götür Beni,Sensiz Olamam,Kalb Kalbe Karşı,Veda Busesi,Artemis alkışlarla ve koro ile Aldırma Gönül,Memleketim,Bir Garip Yolcu,Elveda Meyhaneci,Agora Meyhanesi,Gönül,gitarı ile Cem Karaca’dan Islak Islak,Biri Bana Gelsin,Yok,2. Gitarı ile Sen İmkansız Aşk İmkansız,Çok Yorgunum Kaptan,Aynalar,Hakim Bey,Orhan Gencebay’dan Hatasız Kul Olmaz ve kaşık –çatal bıçakla tabaklara vurarak Hayde .

Konser öncesi basının sorularını yanıtlayan Ferhat Göçer 7. Albümünün ilk klibini ‘Git’ adlı şarkıya çektiğini söyledi.

3 kıtada çekilen Klip ‘ Git ‘

İlk Klibi ‘Git’ isimli şarkıya çektiklerini söyleyen Göçer, tam bir uzun yol şarkısı, şarkının  ruhuna uygun olarak, Singapur, Avusturalya ve Türkiye  olmak üzere 3 kıtada  çektiklerini söyledi.

Uçakta en çok doktor aranıyor.

Her anonsta hazır ola geçiyorum.

Kaya Artemis sahnesi öncesi basına açıklamalar yapan Ferhat Göçer, hala doktorluk mesleğini yaptığını özellikle uçakta yapılan anonslarda hazırola geçtiğini belirtti, uçak seyahatlerinde  3-4 seyahatten birinde mutlaka hasta muayene ettiğini önceliği mutlaka aktif hekimlere verdiğini belirtti.

21 yıl hekimlik yaptığını belirten Göçer, aynı zamanda konservatuvara gittiğini ve ilk albümünü 35 yaşında çıkardığını, müzik için yaratıldığını ve şarkı söylemenin ana mesleği olduğunu, bu yolda her şeyi feda etmeye hazır olduğunu , feda ettiğini de ve pişman olmadığını söyledi.

 

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Kültür / Sanat / Müzik

En Çok Okunan Haberler

Dinlerin ve Medeniyetlerin Kesiştiği Kent : MAĞUSA MHA Haber
MHA Haber

Son Dakika Haberleri

© 2011 Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi