Filli Boya Girne de

Sn Başbakanım, Sn Bakanlarım, Sn Milletvekilleri, Sn Girne Belediye Başkanım, birlikte çalıştığımız iş ortaklarımız ve siz çok kıymetli misafirlerimiz.
Bizim için oldukça heyecan ve mutluluk verici mağazamızın, ülkemizin güzide şehri olan Girne’de açılışını yapacak oluşumuzdan şeref duyuyoruz.
1972 yılında Annem rahmetli Suna Atun ve Babam Ata Atun, Atun Ltd olarak Kıbrıs Türkünün yokluk günlerinde şirketimizi kurdular. Onların bırakmış olduğu mirası 2000’li yıllara Abim Sn Sunat Atun önderliğinde devralarak bugünlere taşımış olmaktan da ayrıca gurur duyuyoruz. Benim Şirkette aktif rol almam 2010 yılı sonrası Abimin isteği üzerine oldu.
Naçizane bir sağlıkçı olarak riskten hiç hoşlanmayan bir yapım var. Sağlıkta riski sevmeyiz. Her türlü testler, araştırmalar yaparız ki her türlü olası riski elimine edip yardım almak isteyen kişiye en iyi şekilde hizmet verebilelim. Halbuki iş hayatında bunun tam tersi olmalıdır. Gözünüzü kapatıp risk almazsanız gelişemezsiniz, büyüyemezsiniz. Benim tam zıttım olarak Abimin hayatında RİSK diye bir kelime yoktur. Düşünür, karar verir, Allaha tevekkül eder ve uygular. Bu bağlamda bu mağaza bugün siz seçkin dostlarımızın katılımı ile hizmet kalitemizi ve bu önemli markayı en üst düzeyde halkımızın ve piyasanın hizmetine sunarak takdiri sizlerden rızkı da Allahtan diliyoruz.
2017 yılından itibaren Filli Boya gibi bir dünya markasının Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde resmi tek yetkili temsilcisiyiz. Bu bağlamda Girne’de birlikte çalıştığımız Yapı Marketlerin haklarını ve kazançlarını en iyi şekilde gözeterek hem bayilerimize hem de halkımıza bu eşsiz dünya markası altında en iyi hizmeti sağlama hedefi taşımaktayız. Hem Girne Halkımıza hem de Filli Boya ürünleri satan Yapı Marketlerimize çok daha hızlı hizmet vererek, hizmetlerimizi bir üst konuma taşıma azmindeyiz. Tamamıyla bütünleyici ve geliştirici bir tutumla bütün Yapı Marketlere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktayız.
Şirketimizin A&S Atun Ltd’in 48. Yılında dünyaya damga vuran yapı ürünlerini, halkımızın hizmetine sunmanın gururunu yaşıyoruz. Bu mağazadan Filli Boya’nın yanı sıra temsil ettiğimiz diğer temel ürünlerimiz;
• Baştuğ İnşaat demiri
• Tosçelik Holding Profil- Boru Grubu
• Ytong Gaz Beton
• Hilti elektrikli aletler
• Adana Çimento
• Medcem Çimento
• Çukurova Yalıtım
• Knauf
• Ondulin
• Kaksan Kireç
• Nuh Kireç
• Aygips Alçıpan gibi ana bayisi olduğumuz diğer ürünlerimizin bağlantılı satış ve sevkiyatı da buradan yapılacaktır.

48. yılımızda Şirket bünyemizde çalışan sayısı 100’e, doğrudan hizmet aldığımız kişi ve Şirket sayısı 200’e yaklaşmaktadır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Hazinesine ödediğimiz yıllık tüm vergi ve harçlar 20 Milyon TL’yi bulmaktadır.
Sıva ve toz grubu markamız kendi ismimiz altında A&S Fix markası grubu olarak, yerli üretim ile ülkemiz ekonomisine ayrıca katma değer de sağlamaktayız.
Bu mağazayı açarak çok zorlu bir süreç olan Covid-19 döneminde ülke ekonomisine katkıda bulunmak, bu bağlamda istihdam yaratmak da bize ayrıca gurur vermekte ve mutlu etmektedir.
A&S Atun çalışan ailesine, mağazayı kusursuz hazırlayan arkadaşlarıma, bizleri bu önemli günde yalnız bırakmayan siz değerli dostlarımıza en içten samimiyetle teşekkür eder saygılarımı sunarım.

ko ok

Paylaş

Önceki Haber

Yakın Doğu’dan Bilgilendirme Toplantıları

Sonraki Haber

DAÚ de yeni burs sistemi yürürluktee

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × one =

error: Kopiyalamak Yasakdır !!