Lions kulüplerinden spor şenliği

LİONS KULÜPLERİ SPOR ŞENLİĞİ DÜZENLİYOR

Mağusa Kale Lions Kulübü spor şenliği dostluk turnuvası düzenliyor. Mağusa Kale Lions Kulübü, İskele Sahil Lions Kulübü 100.yıl Mehmetçik Karpaz Lions Derneği işbirliğinde beşinci kez düzenlenecek olan Spor şenliği U10 dostluk turnuvası ile ilgili detaylar bilgiler Gazimağusa Eziç’te yapılan basın toplantısında açıklandı.
Lions Kulüplerinden İşbirliği
Mağusa Kale Lions Kulübü tarafından düzenlenen İskele Sahil Lions Kulübü ile 100.yıl Mehmetçik Karpaz Lions Derneği işbirliğinde organize edilecek olan Spor şenliği dostluk turnuvası ile ilgili düzenlenen toplantıya üç Lions kulüblerin başkanları Ln.Nuray Emirzadeoğluları, Ln.Oya Şahsuvar, Ln.Eldem Sağlamer, Mağusa Kale Lions Kulübü ilk başkanı Sn.Dr.Suna Hasipoğlu, Onur Kurulu başkanı Sn.Ln.Şansel Soyel, Mağusa Kale Lions Kulübü üyesi Kuzey Kıbrıs Lions Kulüpleri başkanı Sn.Ln.Tuna Karatepe, Kurucu Federasyon başkanı Federasyon Danışmanı Sn.Ln.Seray Gürün ve yöneticileri, organizasyona katılan takımlardan Mağusa Türk Gücü, Dumlupınar, Dörtyol yetkilileri ile basın mensupları katıldı. 5.geleneksel minikler halı saha spor şenliği U10 dostluk turnuvası ile ilgili Lions Kulüpleri başkanları Ln.Nuray Emirzadeoğluları, Ln.Oya Şahsuvar, Ln.Eldem Sağlamer, tarafından organizasyon hakkında detaylı bir şekilde açıklamalar yapıldı.
4 Takım Yer Alacak
Spor Şenliği U10 dostluk turnuvası ile ilgili organizasyon direktörü Okan Erdoğdu tarafından teknik toplantıda bilgilendirilerek, kura çekimi sonrası eşleşmeler belli oldu. 20 Ağustos Perşembe akşamı 18:00-20:00 saatleri arasında Gazimağusa Karakol İlkokulu halı sahasında yapılacak 5.geleneksel minikler halı saha Spor Şenliği U10 dostluk turnuvasında Mağusa Türk Gücü, Yonpaş Dumlupınar, Dörtyol, 1461 İskele Trabzon’dan oluşan dört takım yer alıyor. Spor Şenliği dostluk trunuvasında minik sporcular yeteneklerini sergilemem fırsatı bulacağı organizasyonda tüm takımlar şampiyon sloganı ile gerçekleştirilecek. 5.Geleneksel minikler Spor Şenliği dostluk turnuvasında karşılaşmaların ardından düzenlenecek ödül töreninde tüm takımlara kupalar ve katılım belgeleri katkı koyanlara plaketler, Lions Kulübleri başkanlar ve yöneticiler tarafından verilecek.
Yapılan Organizasyonlar
Mağusa Kale Lions Kulübü, Lions Dünya Gençler Spor etkinliklerini 2017 yılında ülkemizde Gazimağusa’da Futbol Şenliği, Tenis, Streetball branşları ile başlatarak ses getirirken, 2018 yılında minikler halı saha spor şenliğini, geleneksel hale getirilen ve 4.düzelenen spor şenliği dostluk turnuvası, bu yılda (2020) 5.kez düzenlenecek.
Program
20 Ağustos Perşembe
1.Maçlar
Saat 18:00-18:15 Dörtyol-1461 İskele Trbazon
Saat 18:15-18:30 Mağusa Türk Gücü-Yonpaş Dumlupınar
2.Maçlar
Saat 18:30-18:45 1461 İskele Trbazon-Mağusa Türk Gücü
Saat 18:45-19:00 Yonpaş Dumlupınar-Dörtyol
3.Maçlar
Saat 19:00-19:15 Dörtyol-Mağusa Türk Gücü
Saat 19:15-19:30 Yonpaş Dumlupınar-1461 İskele Trbazon
ko

Paylaş

Önceki Haber

Kıbrıs vakıflar idaresi dau de 15 öğrenciye burs verecek

Sonraki Haber

HIDDEN TREASURES IN CYPRUS

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × 3 =

error: Kopiyalamak Yasakdır !!