DAÜ SİNEMA VE TELEVİZYON BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİ NİMA DJAVIDANI’YE EN İYİ SENARYO ÖDÜLÜ

DAÜ SİNEMA VE TELEVİZYON BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİ NİMA DJAVIDANI’YE EN İYİ SENARYO ÖDÜLÜ

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) İletişim Fakültesi, Sinema ve Televizyon Bölümü öğrencisi Nima B. Djavidani, “Where The City Sleeps” isimli film senaryosu ile ABD’nin Kaliforniya Eyaleti’ndeki “Redwood Shorts and Scripts” Festivali tarafından En İyi Senaryo Ödülü’ne layık görüldü.

Drama Dalında En İyi Uzun Metrajlı Film Senaryosu Ödülü, Redwood Shorts and Scripts Direktörleri Robert Barrymore ve Bryan Jonas imzasıyla 24 Ağustos 2020 Pazartesi günü Nima B. Djavidani’ye teslim edildi. 37 farklı kategoride ödüllerin verildiği Redwood Shorts and Scripts, online bir film festivali olarak ön plana çıkıyor. Redwood Shorts and Scripts sanatçılara filmlerini dijital ortamda paylaşma ve tanıtma imkanı sağlıyor. Yarışmayla ilgili detaylı bilgiye, Redwood Shorts and Scripts web sitesi https://www.redwoodshortsandscripts.com/ veya Instagram (@redwood_shorts_and_scripts) adresinden ulaşılabiliyor.

Paylaş

Önceki Haber

Sevgili DAÜ’lüler,

Sonraki Haber

UKÜ Hukuk Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Şölen Külahçı, Fasıl 154 madde 137’de, yasal talimatlara uyma zorunluluğu başlığı altında, maske takmanın zorunlu olduğuna işaret etti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × 4 =