Taekwondo Federasyonu renkli kuşak sınavı, taekwondo Ligi ve Zafer Kupası müsabakaları dün gerçekleştirildi

Taekwondo Federasyonu renkli kuşak sınavı, taekwondo Ligi ve Zafer Kupası müsabakaları dün gerçekleştirildi
Taekwondo’da yoğun mesai
Taekwondo Karate Judo Federasyonu tarafından organize edilen 3 farklı organizasyon dün
(Pazar) gerçekleştirildi.
Dün gerçekleştirilen organizasyonda Reknki Kuşak sınavı, Taekwondo Lig Müsabakaları ve 30
Ağustos Zafer Kupası müsabakaları Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Ligin 5. Haftası gerçekleşti
10 Takımlı Taekwondo liginin dördüncü hafta maçları Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde
yapıldı.
Müsabakalarda dereceye sporculara ödüllerini federasyon Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen,
Federasyon, Bölge ve kulüp temsilcileri verirken müsabakaları uluslararası kokartlı
hakemlerimiz, ile Federasyon, bölge ve namzet hakemleri yönettiler.
5. hafta sonuçları

30/08/2020 5.HAFTA

TOL 3 GÜZ. TİK 0
DTB 3 MAG. BÖL. 1
LEF. TİK 1 GİRNE TKD İht 3
G.Magusa Sam 0 LFKŞ.BÖLGE 2
GHE 1 GİR.BÖLGE 2

Zafer Kupası kıyasıya mücadelelere sahne oldu
30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile düzenlenen Zafer Kupası Taekwondo Karate Aikido Budo
Martıalarts Şampiyonası dün (Pazar) Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı.
Girne Taekwondo İhtisas Kulüpü, Doğan Tük Birliği, Türk Ocağı Limasol, Girne Halkevi,
Lefkoşa Taekwondo İhtisas Kulübü, Mağusa Şampiyonlar İhtisas Kulübü, takımlarından
Lisansları 2020 yılı vizeli bay ve bayan sporcuların katıldığı müsabakalar büyük heyecan ve
çekişme içersin de geçti.
Müsabakalarda dereceye sporculara ödüllerini federasyon Başkanı, Senior Grand Master Eyüp
Zafer Gökbilen, Bölge ve kulüp temsilcileri verirken müsabakaları uluslararası kokartlı hakemler
Öykü Ergin, Pınar Akarpınar, Ana Tuysüz ve Namzet hakemleri yönettiler
BAYANLAR TORBA MÜSABAKASI
1.Kategori: 1.Elif Uludağ 2.Su Ayza Şahin 3.Özüm Ekmenci

2.Kategori: 1.Duru Su Yenice 2.Masal Akarpınar 3.Sevinç Uludağ
3.Kategori: 1.Azra Turan 2.Cansu Demirel 3.Gizem Gürpınar
4.Kategori: 1.Sophie Tay 2.Gözde Oğuz Abu Kıshık 3.Seden Abu Kıshık
5.Kategori: 1.Açelya Ergin 2.Zeynep Zorlu 3.Sevda Şahin
6.Kategori: 1.Rabia Tanım
ERKEKLER TORBA MÜSABAKASI
1.Kategori: 1.Utku Sadula 2.Pars Şahin 3.Muhammet Mahmut
2.Kategori: 1.Agit Yenice 2.Kuzey Boztaş 3.Berk Alav
3.Kategori: 1.Sinan Tüfekçi 2.Yusuf Seyhan Şen 3.Ömer Faruk Solak
4.Kategori: 1.Şakir A. Yağızsoy 2.Özkay Ramiz 3.Arda Akın Altuntaş
5.Kategori: 1.Mervan Bayrakçı 2.Ahmet Solak 3.Mirsad Toprak
6.Kategori: 1.Tarkan Yağızsoy 2.Halil Bildik 3.Zeynel Yıldırım
7.Kategori: 1.Arda Aslan Öztürk 2.Yunus Emre Tomak 3.Taner Kara
8.Kategori: 1.Kerim Karpuz 2.Tuğra Tığ 3.Bahadır Boz
9.Kategori: 1.Çağan Saray

Yorumunuz

Paylaş

Önceki Haber

2020 KİCKBOKS LİGİ 2.AYAK MÜSABAKALARI VE 30 AĞUSTOS ZAFER KUPASI UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE KOMİSYONU’NUN HİMAYELERİNDE BÜYÜK BİR KATILIMLA YAPILDI

Sonraki Haber

DENKTAŞ’TAN HIZ TUTKUNU GENÇLERE ÇAĞRI… “HIZ TUTKUNUZU YOLLARDA DEĞİL ÖZEL PARKURLARDA GÖSTERİN”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopiyalamak Yasakdır !!