ANTRENÖRLER DERNEĞİ BAŞARILI ANTRENÖRLERİ ÖDÜLLENDİRİYOR

ANTRENÖRLER DERNEĞİ BAŞARILI ANTRENÖRLERİ ÖDÜLLENDİRİYOR

Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneğinde Eylül ayı sonunda yapılan genel kurulu sonrasında başkanlığa getirilen Süleyman Göktaş yönetiminde dernek lokalinde yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında bazı önemli kararlar alındı. Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği (KTFAD) yönetimi tarafından futbol liglerinin tamamlanmasının ardından yapılan yılın başarılı antrenörler ödül töreni sonrasında, ligi daha sonra tamamlanan Bölgeler Terfi Müsabakaları (BTM) 2.ligde başarılı olan antrenörler de ödüllerdirme kararı alındı. Dernek başkanı Süleyman Göktaş ve yönetim kurulu üyelerin tarafından 2019-2020 futbol sezonu sonunda başarılı olan antrenörleri belirlenerek 7 Ekim Çarşamba akşamı saat 19:00 da Lefkoşa Eziç Restorant’da gerçekleştirilecek yemekli ödül töreninde verilecek. Dernek yönetimi ödül töreni öncesinde saat 18:00 de Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneğinde (KTSYD) yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirecek.

Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği (KTFAD) yönetimi tarafından ödüllendirilecek teknik direktörler ve antrenörlerimiz şöyle :

BÖLGELER TERFİ MÜSABAKALARI (BTM) 2.LİG

Play-Off Finalleri

Şampiyon Yeni Erenköy  

Antrenör Cenk Şeren

Yardımcı Antrenör Eren Kara

 

Finalist

Gaziveren  

Teknik Direktör Sayıner Seyitler

Yardımcı Antrenör Sıtkı Karadal

 

Şampiyon Demirhan   

Antrenör İskender Suiçmez

 

Finalist

Haspolat  

Teknik Direktör Hişam Tarazi

 

Şampiyon Sadrazam Kayalar 

Antrenör Yusf Tek

 

Finalist

Antrenör Halil Erdoğuş

Paylaş

Önceki Haber

Gazete manşetleri

Sonraki Haber

YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ VE DR. SUAT GÜNSEL GİRNE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ’NDE ÜCRETSİZ OLARAK VERİLEN TÜM ACİL SERVİS HİZMETLERİNİN SÜRESİ 30 EKİM 2020 TARİHİNE KADAR UZATILDI

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven + 16 =

error: Kopiyalamak Yasakdır !!