DENKTAŞ, SANATÇI VE SPORCULARA SESLENDİ

DENKTAŞ, SANATÇI VE SPORCULARA SESLENDİ

“YILLARDIR BİREYSEL YAPTIĞINIZ MÜCADELEDE ARTIK DEVLETİ ARKANIZDA HİSSETMENİN ZAMANI GELDİ”

Bağımsız Cumhurbaşkanı Adayı Serdar Denktaş, yeni zamanlarda sporcu ve sanatçıların kabiliyetlerinin devlet tarafından destekleneceğini söyledi.

Denktaş, sosyal medya hesabından yayınladığı videolu mesaj ile ülkedeki sporcu ve sanatçılara seslendi.

Denktaş mesajında yıllardan beridir insan haklarının gasp edildiği bir ortamda sporcu ve sanatçıların hünerlerini gösterdiklerine değinerek kabiliyetlerini ortaya koyduklarını ifade etti.

Sanatçı ve sporcuların eski zamanlarda hiçbir destek görmeden dünyaya ulaşmak için elinden gelen her şeyi bireysel olarak yaptığını ifade eden Denktaş, artık Devleti arkalarında hissetmenin zamanı geldiğini belirtti.

Denktaş mesajında şunları kaydetti:

“Artık kabiliyetlerinizi devletin desteği ile daha ileriye götürmenin zamanı geldi. Eski bir sanatçı ve eski bir sporcu olarak nasıl bir ortamda uğraş verdiğinizi ve bütün kabiliyetinizi ortaya koyarak dünya ile bütünleşmek için uğraş verdiğinizi bilenlerdenim. Sizlere sözüm olsun. Yeni zamanlarda bütün kabiliyetiniz devlet tarafından destek görecek. Yeni zamanlarda çok daha güzel günler hepimizin olacak. Bunun sözünü veriyorum. Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum

Paylaş

Önceki Haber

UKÜ Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Devrim Yücel Besim, “Dünya Konut Günü” kapsamında, mimarinin önemini vurguladı.

Sonraki Haber

Devletin İşlerini Kolaylaştıracak Bileklik Üretildi…  

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 + six =

error: Kopiyalamak Yasakdır !!