BONES CUP DA MÜCADELE DEVAM EDİYOR…

BONES CUP DA MÜCADELE DEVAM EDİYOR…
KKTF tesislerinde gerçekleşen VEG & BONES CUP da heyecan genç raketlerin
zevkli, çekişmeli mücadeleleri ile devam ediyor.
Federasyon kortlarında ikinci gün 9-10-12-14-16 yaş grupları ile Büyükler
kategorilerinde oynanan maçların sonuçları ve Cuma gününün maç programı şöyle;

9 YAŞ KIZLAR – Round Robin
VERA GAZİ – DANİELA AGAFONOVA 4/1 – 4/1
MEYRA ESER – MELİSA İLKBAHAR 4/0 – 4/0

9 YAŞ ERKEKLER- Round Robin
DENİZ VAROĞLU – TİMUR SALİH BELİCAN 4/2 – 4/0
SARP SOLYALİ – BARAN BAŞARAN 0/4 – 0/4
TOPRAK ATA CANDAN – DORUK GÜLERYÜZ 4/0 – 4/0
TUĞRA İRFANOĞLU – DEVİN BEDEVİ 4/1 – 4/0
KIVANÇ ÖZTUĞ – MAKAN ORAN 2/4 – 4/0 -10/4
ÇAĞ REFİKOĞLU – AHMET ÖZÇAKA W.O.
DENİZ HÜSEYİN ÖNEN – POYRAZ VURAL 4/0 – 4/0
ERSOY BIRKAN KUTOGLU – AREL ŞAHİN W.O.

10 YAŞ KIZLAR – Round Robin
MİRA YÜKSEL – MEYRA ESER 1/4 – 0/4
GÖKÇE KARAMAHMUTOĞLU – SEVİNÇ OĞAN 4/0 – 1/4 – 10/2
DENİZ GÜNKAN – ECEM YILDIZ 4/2 – 1/4- 10/6
GİRNE UMUT YEREBAKAN – VERA GAZİ 4/0 – 4/0

KUZEY KIBRIS TENİS FEDERASYONU

ALMİRA AKŞAHİN – MELİSA İLKBAHAR 4/0 – 4/0
DANİELA AGAFONOVA – SERVET TEL 4/1 – 4/1

12 YAŞ KIZLAR
EMİNE KARAGÖZLÜ – ALMİRA AKŞAHİN 2/6 – 1/6

12 YAŞ ERKEKLER
ÖMER ANIL – DORUK TAŞELİ 3/6 – 4/6

14 YAŞ KIZLAR
EKİN KARASU – IRMAK ERKER 6/1 – 6/1
NADİR ÇINARLILI – ÖZGÜL ŞAH 6/3 – 6/1

14 YAŞ ERKEKLER
TOPRAK ALTUNTAŞ – ENVER ADA GENÇEL 1/6 – 3/6
İBRAHİM CAN ARABACI – RÜZGAR VURAL 6/0 – 6/0

16 YAŞ ERKEKLER
ERSEL KALFAOĞLU – YALIN DOĞASAL 0/6 – 1/6

BÜYÜK ERKEKLER
İBRAHİM AĞUN – ÖZEL PAKAN 7/5 – 6/3

KUZEY KIBRIS TENİS FEDERASYONU
23 EKİM CUMA MAÇ PROGRAMI:

9 YAŞ KIZLAR – Round Robin
SERVET TEL – ZARİF DAYI
İREM ÖZEN – NEHİR GÜRSES
VERA GAZİ – DENİZ ABDULLAHOĞLU
NACİYE SELİN FARAÇOĞLU – YAĞMUR ÖZAKÇA
ENRA ÇAKARTAŞ – MİRA YÜKSEL
ELVİN AKŞAHİN – DANİELA AGAFONOVA
GÖKÇE KARAMAHMUTOĞLU – İREM ERENAY

9 YAŞ ERKEKLER – Round Robin
DENİZ VAROĞLU – DEVİN BEDEVİ
TUĞRA İRFANOĞLU – TİMUR SALİH BELİCAN
SARP SOLYALİ – DORUK GÜLERYÜZ

10 YAŞ KIZLAR – Round Robin
GİRNE UMUT YEREBAKAN – MEYRA ESER
Deniz Günkan – Sevinç Oğan
ALMİRA AKŞAHİN – Servet Tel

10 YAŞ ERKEKLER – Round Robin
EMİR ASAF YÜKSEL – ASIM ARAS ASTAN
KIVANÇ ÖZTUĞ – HASAN ARAS DUMAN
BARAN ADALIER – TOPRAK ATA CANDAN
DERİN ÖNEY ŞEMSETTİN – ÇINAR ELMALI

KUZEY KIBRIS TENİS FEDERASYONU

12 YAŞ KIZLAR – Çeyrek Final
IRMAK ERKER – ZEHRA ÇİSE TUĞCU
ARYA SARIBAŞ – ÖZGÜL ŞAH
BEKİR DEVRAN ESENDAĞLI – ENVER ADA GENÇEL
TOPRAK ALTUNTAŞ – İBRAHİM CAN ARABACI

14 YAŞ KIZLAR – Round Robin
EKİN KARASU – SELİN ÖNAL

16 YAŞ KIZLAR – Çeyrek Final
NADİR ÇINARLILI – ZEYNEP ERTANOĞLU

Paylaş

Önceki Haber

Tatar’ın ilk ziyareti Evren’e…

Sonraki Haber

DAÜ REKTÖRÜ PROF. DR. AYKUT HOCANIN’DAN 21 EKİM DÜNYA GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 + 9 =

error: Kopiyalamak Yasakdır !!