VEG & BONES CUP DA GENÇ RAKETLERİN ÇEKİŞMELİ MAÇLARI…

VEG & BONES CUP DA GENÇ RAKETLERİN ÇEKİŞMELİ MAÇLARI…
KKTF tesislerinde gerçekleşen VEG & BONES CUP da genç raketlerin çok çekişmeli mücadeleleri ile devam ediyor.
Federasyon kortlarında heyecanlı ve zevkli karşılaşmaların gerçekleştiği Cuma gün 9-10-12-14-16 yaş kategorilerinde oynanan grup maçları ve çeyrek final maç sonuçları ve Cumartesi gününün maç programı şöyle;

9 YAŞ KIZLAR – Round Robin
SERVET TEL- ZARİF DAYI 4/2 – 2/4 – 14/12
İREM ÖZEN – NEHİR GÜRSES W.O.
VERA GAZİ – DENİZ ABDULLAHOĞLU 4/2 – 4/1
NACİYE SELİN FARAÇOĞLU – YAĞMUR ÖZAKÇA W.O.
ENRA ÇAKARTAŞ – MİRA YÜKSEL 1/4 – 4/2 – 10/12
ELVİN AKŞAHİN – DANİELA AGAFONOVA 4/0 – 4/0
GÖKÇE KARAMAHMUTOĞLU – İREM ERENAY 5/4 – 4/1

9 YAŞ ERKEKLER- Round Robin
DENİZ VAROĞLU – DEVİN BEDEVİ 4/1 – 4/0
TUĞRA İRFANOĞLU – TİMUR SALİH BELİCAN 4/1 – 4/2
SARP SOLYALİ – DORUK GÜLERYÜZ W.O.

10 YAŞ KIZLAR – Round Robin
GİRNE UMUT YEREBAKAN – MEYRA ESER 4/0 – 4/1
DENİZ GÜNKAN – SEVİNÇ OĞAN 4/0 – 5/3
ALMİRA AKŞAHİN – SERVET TEL 4/0 – 4/0

10 YAŞ ERKEKLER – Round Robin
EMİR ASAF YÜKSEL – ASIM ARAS ASTAN 4/2 – 0/4 – 6/10
KIVANÇ ÖZTUĞ – HASAN ARAS DUMAN 1/4 – 2/4
ARES TÜRCAN – DENİZ HÜSEYİN ÖNEN 2/4 – 2/4
BARAN ADALIER – TOPRAK ATA CANDAN 0/4 – 1/4
DERİN ÖNEY ŞEMSETTİN – ÇINAR ELMALI 1/4 – 0/4

12 YAŞ KIZLAR – Çeyrek Final
IRMAK ERKER – ZEHRA ÇİSE TUĞCU 5/7 – 1/6
ARYA SARIBAŞ – ÖZGÜL ŞAH 0/6 – 0/6

12 YAŞ ERKEKLER – Çeyrek Final
AKAY ALİ SAĞKANAT – CEMAL KONUKLU 0/6 – 2/6
BEKİR DEVRAN ESENDAĞLI – ENVER ADA GENCEL 6/3 – 6/1

14 YAŞ KIZLAR- Round Robin
EKİN KARASU – SELİN ÖNAL 6/7 – 6/7

16 YAŞ KIZLAR – Çeyrek Final
NADİR ÇINARLILI – ZEYNEP ERTANOĞLU 6/3 – 6/2

24 EKİM CUMARTESİ MAÇ PROGRAMI:
8 YAŞLAR- Round Robin
9 YAŞ KIZLAR – Round Robin
9 YAŞ ERKEKLER – Round Robin

Paylaş

Önceki Haber

Bal Üretiminde Ciddi Sıkıntı Sinyalleri

Sonraki Haber

VEG & BONES CUP DA ZEVKLİ MAÇLAR…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × 5 =

error: Kopiyalamak Yasakdır !!