VEG & BONES CUP DA ZEVKLİ MAÇLAR…
VEG & BONES CUP da genç raketlerin heyecanlı ve zevkli karşılaşmaların gerçekleştiği 8-9 yaş kategorilerinde oynanan grup maçları çekişmeli mücadelelere sahne oldu. Oynanan maçlar ile alınan sonuçlar ve Pazartesi maç programı şöyle;
8 YAŞ- BEYAZ GRUP:
DOĞA İNCE – YALIN YURTSEVER 7/5 – 5/7 -10/8
ELVİN AKŞAHİN – İREM ÖZEN 7/4 – 8/6
DOĞA İNCE – DORUK GÜLERYÜZ 9/7- /7/3
ELVİN AKŞAHİN – DORUK GÜLERYÜZ 7/4 – 8/6
8 YAŞ – KIRMIZI GRUP
BARAN BAŞARAN – AREL ŞAHİN 7/2 – 7/5
ERDAL ARABACIOĞLU – BEREN BAŞARAN 7/2 – 7/3
BARAN BAŞARAN – BEREN BAŞARAN 7/2 – 7/1
9 YAŞ KIZLAR – Round Robin
BEREN BAŞARAN – MİRA YÜKSEL 1/4 – 3/5
MEYRA ESER / NACİYE SELİN FARAÇOĞLU 4/0 – 4/0
MELİSA İLKBAHAR / YAĞMUR ÖZAKÇA 4/1 – 4/0
ZARİF DAYI / LAREN ALREQEB 4/1 – 4/0
9 YAŞ ERKEKLER – Round Robin
DEVİN BEDEVİ – TİMUR SALİH BELİCAN 4/5 – 0/4
TOPRAK ATA CANDAN – SARP SOLYALİ W.O.
BARAN BAŞARAN – DORUK GÜLERYÜZ 4/0 – 4/0
KIVANÇ ÖZTUĞ – ÇAĞ REFİKOĞLU 4/1 – 4/1
AHMET ÖZAKÇA / MAKAN ORAN W.O.
AREL ŞAHİN / POYRAZ VURAL 4/2 – 4/1
VEG & BONES CUP 26 EKİM PAZARTESİ MAÇ PROGRAMI:
9 YAŞ KIZLAR – Round Robin
VERA GAZİ – ELVİN AKŞAHİN
İREM ERENAY – NEHİR GÜRSES
DENİZ ABDULLAHOĞLU – DANİELA AGAFONOVA
9 YAŞ ERKEKLER – Round Robin
DENİZ VAROĞLU – TUĞRA İRFANOĞLU
DENİZ HÜSEYİN ÖNEN – ERSOY BIRKAN KUTOGLU
TOPRAK ATA CANDAN – BARAN BAŞARAN
ÇAĞ REFİKOĞLU – MAKAN ORAN
DENİZ HÜSEYİN ÖNEN – AREL ŞAHİN
ERSOY BIRKAN KUTOGLU – POYRAZ VURAL
10 YAŞ KIZLAR – Round Robin
MEYRA ESER – VERA GAZİ
ECEM YILDIZ – SEVİNÇ OĞAN
GİRNE UMUT YEREBAKAN – MİRA YÜKSEL
SERVET TEL – MELİSA İLKBAHAR
10 YAŞ ERKEKLER – Round Robin
ÖMER ANIL – KIVANÇ ÖZTUĞ
CAFER TOSUNOGLU – HASAN ARAS DUMAN
EMİR ASAF YÜKSEL – BARAN ADALIER
EREN YILMAZ – ARES TÜRCAN
12 YAŞ ERKEKLER – Çeyrek Final
TOPRAK ALTUNTAŞ – İBRAHİM CAN ARABACI
BORA ERİN – DORUK TAŞELİ
BÜYÜK KADINLAR – Çeyrek Final
MARİA TATARNİKOVA – ECEM AÇIKEL
SEVİM AKBAŞ – ZEYNEP ERTANOĞLU
MELİS MEVLİT – ELÇİN ÖZBİLEN
BÜYÜK ERKEKLER- Çeyrek Final
GÖKTUĞ YUSUF GÖKBAYRAK – YALIN DOĞASAL
RASİM ÜLKER – ZEKİ ESENDAĞLI