29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

BASIN DUYURUSU

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI KAPSAMINDA MASKE, MESAFE VE HİJYEN KURALLARINA UYACAK ŞEKİLDE;

LEFKOŞA
SAAT FAALİYET AÇIKLAMA
15:00 TÖREN YÜRÜYÜŞÜ ESKİ PİZZA PRONTO ÖNÜNDEN BAŞLAYARAK MEHMET AKİF CAD. BOYUNCA BARBARLIK MÜZESİ ÖNÜNE KADAR YAPILACAK OLAN TÖREN YÜRÜYÜŞÜNÜN ARDINDAN 15-20 DAKİKALIK BANDO KONSERİ İCRA EDİLECEKTİR.

GİRNE
SAAT FAALİYET AÇIKLAMA
15:00 TÖREN YÜRÜYÜŞÜ THE ARKIN COLONY ÖNÜNDEN BAŞLAYARAK RAMADAN CEMİL MEYDANI – ZİYA RIZKI CAD.- TURGUT HASAN TAHSİN SOK.- 20 TEMMUZ KORDONBOYU CAD. İSTİKAMETİNİ TAKİBEN ATATÜRK ANITI’NA KADAR YAPILACAK OLAN TÖREN YÜRÜYÜŞÜNÜN ARDINDAN 15-20 DAKİKALIK BANDO KONSERİ İCRA EDİLECEKTİR.

İSKELE
SAAT FAALİYET AÇIKLAMA
10.00 TÖREN YÜRÜYÜŞÜ İSKELE BELEDİYE BİNASI ÖNÜNDEN BAŞLAYARAK, DR. ARHAN MÜDERRİSOĞLU CAD. – ŞHT. DAVUT SOK. İSTİKAMETİNİ TAKİBEN İSKELE MEYDANI’NA KADAR YAPILACAK OLAN TÖREN YÜRÜYÜŞÜNÜN ARDINDAN 15-20 DAKİKALIK BANDO KONSERİ İCRA EDİLECEKTİR.

GAZİ MAĞUSA
SAAT FAALİYET AÇIKLAMA
11:30 TÖREN YÜRÜYÜŞÜ SULU ÇEMBERDEN BAŞLAYARAK YENİ LEMAR İSTİKAMETİNİ TAKİBEN YEMİ LEMAR ÖNÜNE KADAR YAPILACAK OLAN TÖREN YÜRÜYÜŞÜNÜN ARDINDAN 15-20 DAKİKALIK BANDO KONSERİ İCRA EDİLECEKTİR.

LEFKE
SAAT FAALİYET AÇIKLAMA
09:45 TÖREN YÜRÜYÜŞÜ LEFKE POLİS BİNASI ÖNÜNDEN BAŞLAYARAK ATATÜRK CAD. – DR. İZZET S. SUPKİ SOK. İSTİKAMETİNİ TAKİBEN ASMALI KAHVE ÖNÜNDEKİ MEYDANA KADAR YAPILACAK OLAN TÖREN YÜRÜYÜŞÜNÜN ARDINDAN 15-20 DAKİKALIK BANDO KONSERİ İCRA EDİLECEKTİR.

GÜZELYURT
SAAT FAALİYET AÇIKLAMA
11.45 TÖREN YÜRÜYÜŞÜ GÜZELYURT KAYMAKAMLIĞI ÖNÜNDEN BAŞLAYARAK MÜZE ÖNÜ – AÇIK PAZAR ÖNÜ – ASKERİ KANTİN ÖNÜNE KADAR YAPILACAK OLAN TÖREN YÜRÜYÜŞÜNÜN ARDINDAN 15-20 DAKİKALIK BANDO KONSERİ İCRA EDİLECEKTİR.

Paylaş

Önceki Haber

DAÜ-SEN SAĞLIK YARDIMI HAKKINDA HATIRLATMA

Sonraki Haber

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, ilk spor müsabakası ödüllerini Bozatlı anısına düzenlenen organizasyonda verdi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 − five =

error: Kopiyalamak Yasakdır !!