CÖOO GMB de idi

CANBULAT ÖZGÜRLÜK ORTAOKULU MÜDÜR VE ÖĞRETMENLERİ BAŞKAN İSMAİL ARTER’İ ZİYARET ETTİ

Canbulat – Özgürlük Ortaokulu Müdürü Kamil Arifoğlu ve öğretmenlerden oluşan bir heyet, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’e bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter konuşmasında, Canbulat Özgürlük Ortaokulu Müdür ve öğretmenlerimin ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduğunu ifade ederek, okulların ihtiyaçları doğrultusunda belediyenin yardım yaptığını, okulların ihtiyaçlarının ortak olduğunu ve imkanlar çerçevesinde bu ihtiyaçların karşılandığını söyledi. Başkan İsmail Arter, bu dönemde okulların hem fiziki hem de virüsle ilgili konularını heyetle istişare edeceklerini sözlerine ekledi.

Canbulat-Özgürlük Ortaokulu Müdürü Kamil Arifoğlu ise, Başkan İsmail Arter’in okullarına gösterdiği ilgiden mutlu olduklarını ifade ederek, taleplerini yerine getirdiği için Başkan İsmail Arter’e teşekkür etti. Okulların sürekli gelişen ve dönüşen bir yapıları olduğunu söyleyen Arifoğlu, belediye ve vatandaşların yardımını alarak okulu daha iyi duruma dönüştürmeye çalıştıklarını, sürekli bir değişim çabası içinde olduklarını söyledi. Arifoğlu, Başkan İsmail Arter’i okullarına davet etti.

Paylaş

Önceki Haber

DAÜ den geçmiş olsun mesaji

Sonraki Haber

DAÜ SEM eğitimlere devam ediyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 + one =

error: Kopiyalamak Yasakdır !!