Kazanılan 3 kupa başkan a takdim edildi

24 Kasım 2020

3 KUPA ŞAMPİYONU GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ ÇAMLIK SPOR KULÜBÜ BAŞKAN İSMAİL ARTER’İ ZİYARET ETTİ
Gazimağusa Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Çamlık Spor Kulübü’nün şampiyon sporcuları, Kulüp Başkanı, Kulüp Antrenörü ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyet Belediye Başkanı İsmail Arter’i ziyaret etti. Çamlık Spor Kulübü Başkanı Hasan Hasoğlu, Başkan İsmail Arter’e 2019-2020 Voleybol Ligi Şampiyonluk kupasını takdim etti. Kulüp olarak ayrıca Büyük Erkekler Takımı’nın 2019-2020 Rauf Raif Denktaş Federasyon Kupası Şampiyonluğu ve 2019-2020 Süper Kupa Şampiyonluk kupaları da Başkan İsmail Arter’e takdim edildi.
Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter yaptığı konuşmada, uzun yıllardır faal olmayan Çamlık Spor Kulübü’nün son yıllarda faal duruma geçtiğini ve kulübün gençlerin spor yapması için katkılarının dikkat çektiğini söyledi. Başkan Arter, Çamlık Spor Kulübü’nün şampiyonluğunun kendilerini hem mutlu ettiğini hem de gurur verdiğini ifade ederek, şampiyonluklarla dolu bir yıl geçiren kulübün başarılarının devamını diledi. Başkan İsmail Arter, gençlerin voleybol sporunu daha da geliştirmelerini görmek istediğini, bu anlamda belediyenin her türlü desteği vermeye devam edeceğini belirterek, voleybol sporunu sevenleri ve bu sporu yapanları çoğaltmak için altyapının geliştirilmesi gerektiğini kaydetti. Esas işi yapanın kulüp yöneticileri olduğunu ifade eden Başkan Arter, kendilerine bu gururu yaşatan sporculara ve yöneticilere teşekkür etti.

Çamlık Spor Kulübü Başkanı Hasan Hasoğlu, Başkan İsmail Arter’in verdiği destekle Kulübün Büyük Erkek Takımının Federasyon, Voleybol Ligi ve Süper kupa şampiyonu olduğunu ifade ederek, kulüp bünyesinde 1 Yıldız erkek, 3 Yıldız kız takımı,1 genç erkek, 1 genç bayan takımı ile büyük erkek takımının bulunduğunu, akademide ise voleybol sporunu sevdirmek için çalıştıklarını söyledi. Hasoğlu, akademide 110, yıldız ve genç takımlarında 60, erkek takımında ise 10 sporcunun olduğu bilgisini de verdi.

Paylaş

Önceki Haber

GÜRCAFER, ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Sonraki Haber

DAÜ kaem den mesaj

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven − 6 =

error: Kopiyalamak Yasakdır !!