Cumhurbaşkanlığı Gençlik ve Kültür Komitesi ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanlığı Gençlik ve Kültür Komitesi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Vehbi Zeki Serter Başkanlığında toplanan Komite toplantısına üyeler Lal Sargun, Tolga Atun, Canev Tatar, Şenkal Bayramoğlu, Emin Okur, Tunç Eren, İmge Saner ve Özdemir Özeren katıldı.

Vizyon, misyon ve izlenecek yol haritalarının ve yapılacak projelerin görüşüldüğü toplantının başında Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın eşi Sibel Tatar, Cumhurbaşkanı ve kendi adına gençlere başarılar dileyerek toplantıdan ayrıldı. Sibel Tatar; ‘Gençler bu ülkenin geleceğidir. Sizin gibi pırıl pırıl gençleri bu çatı altında görmek büyük bir onurdur’ diyerek, gençlerin aydın görüşlerine hem Cumhurbaşkanlığı’nın hem de ülkenin ihtiyacı olduğunu belirtti.

Paylaş

Önceki Haber

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği Başkanı Cafer Gürcafer ve beraberindekileri kabul etti.

Sonraki Haber

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral Sezai Öztürk ve Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral Zorlu Topaloğlu’nu makamlarında ziyaret etti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twelve − 8 =

error: Kopiyalamak Yasakdır !!