Yılın son organizasyonu olan Taekwondo Cahit Bozatlı Kupası önceki gün gerçekleştirildi

Yılın son organizasyonu olan Taekwondo Cahit Bozatlı Kupası önceki gün gerçekleştirildi
Bozatlı anısına kırdılar
Taekwondo Karate Judo Aikido Federasyonu tarafından organize edilen yılın son organizasyonu
Cahit Bozatlı Kupası önceki gün (Pazar) gerçekleştirildi.
Müsabakalardan sonra Girne Bölgesi Şampiyon olurken , İkinciliği Lefkoşa Bölgesi ,
Üçüncülüğü Gazimağusa,Dördünrcülüğü İskele, Beşinciliği Güzelyurt bölgesi kazandı
Taekwondo Karate Budo Kırış Müsabakalarınının sonunda Müsabakalarda başarılı hakemlere
Şiltleri verildi.
Taekwondo Karate Budo “Bozatlı Kupasının” Ödülleri düzenlenen törende Cumhurbaşkanı
Ersin Tatar, Spordan Sorumlu Başbakan yardımcısı, Ekonomi Ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı ile
Bozatlı ailesi verdi.
Ödül töreni öncesi Federasyon Başkanı Seinor Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen,
Müsabakarın anısına özel bir kırış yaptı.

BAYANLAR KIRIŞ
1.Kategori: 1.Pınar Akarpınar 2.Ana Tüysüz 3.Didem Yener
2.Kategori: 1.Rabia Tarım 2.Seden Abu Kıshık 3.Hilal Kara
3.Kategori: 1.Elena Pakhomova 2.Betül Peyravi 3.Tuba Şenel
4.Kategori: 1.Açeyla Ergin 2.Hatice Alyanak 3.Zahra Ghaderi
5.Kategori: 1.Özlem Tomak 2.Zeynep Keskin 3.Betül Özen
6.Kategori: 1.Fatima Ghaderi 2.Zeynep Zorlu 3.Hande Erşahinoğlu
7.Kategori: 1.Öncel Alyanak 2.Aleyna Öztürk 3.Aleksandr
Godonaova
8.Kategori: 1.Buse Çevik 2.Cemre Su Karagöz 3.Melissa Erarslan
9.Kategori: 1.Ecem Sarı 2.Aşina Yaprak Erışık 3.Gülcan Abdullah
10.Kategori: 1.Gülnaz Edalı 2.Gözde Abu Kıshık 3.Simirna Erk
ERKEKLER KIRIŞ
1.Kategori: 1.Daniel Korshunov 2.Furkan Efe 3.Alihan Öztürk
2.Kategori: 1.Emirhan Edalı 2.Efe Süleyman 3.Mehmet Taha
Gidemen
3.Kategori: 1.Talha Bora Kaleci 2.Ali Abbas Amiral 3.Şakir Güvenal
4.Kategori: 1.Çetin Çetinser 2.Kamil Umut Demir 3.Sinan Tüfekçi
5.Kategori: 1.Özkay Ramiz 2.Nazım Efe Hamurcu 3.Ömer Faruk Solak
6.Kategori: 1.Yaman Doruk Durmaz 2.Yusuf Seyhan Şen 3.Şakir Atınç Yağızsoy
7.Kategori: 1.Mehmet Şahin Erişik 2.Murat Amralı 3.Salim Mert Serçe
8.Kategori: 1.Ramadan Alaçam 2.Arda Yılmaz 3.Yunus Alaçam
9.Kategori: 1.Halil İbrahim Kurtoğlu 2.Mustafa Ünal 3.Ahmet Solak
10.Kategori: 1.Arda Aslan Öztürk 2.Tuğra Tığ 3.Şevket Bilgin
11.Kategori: 1.Samuel Mawuye 2.Yunus Emre Tomak 3.Kerim Karpuz
12.Kategori: 1.Mehmet Güzelmansur 2.Mervan Bayrakçı 3.Taner Kara
13.Kategori: 1.Şakir Yağızsoy 2.Mahmut Colayır 3.Zeynel Yıldırım
14.Kategori: 1.Dmitry Gordeev 2.İbrahim Çıkmaz 3.Kuzey Kara
15.Kategori: 1.Başel Abdu 2.Davud Joreyev 3.Metin Kara

16.Kategori: 1.Konstantin Fedosyk 2.Barış Sofuoğlu 3.David Mishel
17.Kategori: 1.Aleksandr Didukh 2.Vasily Didukh 3.Artem İvanov
18.Kategori: 1.Farhat Jorayev 2.Kamil Salvanov 3.Dmitri Karimov

Paylaş

Önceki Haber

59. KİCKBOKS RENKLİ KUŞAK SINAVI’NDA BAŞARILI OLANLAR AÇIKLANDI

Sonraki Haber

Veysel Pişkin’den Şiir Paylaşımı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five + 9 =

error: Kopiyalamak Yasakdır !!