Kuzey Kıbrıs Türk Kızılay’ı İskele Şubesi, İskele ilçe ve köylerinde bulunan okullara, ilk yardım malzemeleriyle birlikte ecza dolabı bağışı yaptı

Kuzey Kıbrıs Türk Kızılay’ı İskele Şubesi, İskele ilçe ve köylerinde bulunan  okullara, ilk yardım malzemeleriyle birlikte ecza dolabı bağışı yaptı.
Kuzey Kıbrıs Türk Kızılay’ı İskele Şube Başkanı Yaşar Şimşek beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile ilçedeki okulları tek tek dolaşarak ecza dolaplarını okul yönetimlerine tutanak  karşılığı teslim etti.
Şimşek, konuyla ilgili açıklamasında Kuzey Kıbrıs  Türk Kızılay Genel Başkanlığı’nın  bu çalışmaya çok büyük destek sağladığını belirterek, ecza dolaplarını ilk, ortaokul, lise ve ana okullara dağıttıklarını ifade etti. Şimşek, “tüm okullarımıza ecza dolabı ve ilk yardım malzemesi kazandırmaktan büyük mutluluk duyduğunu ve bu çalışmada emeği geçen herkese teşekkür ettiğini” söyledi.
Ecza dolaplarında , böylesi bir pandemi sürecinde, ateş ölçer bulunması da tüm okullar  tarafından takdir ve beğeniyle karşılandı.
Paylaş

Önceki Haber

KKTC Milli Arşiv ve Araştırma Dairesi Envanterine Kayıtlı, Orijinal Eserlerden Oluşan 16 Parçalık Koleksiyon, İlk Kez, Surlariçi Şehir Müzesinde Halkla Buluşacak. Eserler, 29 Aralık’tan İtibaren 3 Ay Boyunca Ziyarete Açık Olacak.

Sonraki Haber

DAÜ-SEN üyelerine ne verir?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 − two =

error: Kopiyalamak Yasakdır !!