Uğur Dündar, haftanın ‘Etkileşim Starı’ oldu!

Pandemi döneminde müzisyenlere motivasyon sağlaması için, Joker Abdul tarafından organize edilen ses yarışmasında 1. haftanın ‘Etkileşim Starı’ Uğur Dündar oldu.

Yarışma Jürisi Onur Akay, Burhan Akdağ, Ali Çağatay, Mustafa Akyol, Tuna Güzelyurt ve Joker Abdul tarafından da yakinen takip edilen performans videolarının etkileşiminde haftanın ikincisi ‘O Ses Türkiye’ yarışması ile adını duyuran Yiğit Yıldızkıran olurken, üçüncülük koltuğuna Esengül Yazıcı oturdu.

Söz ve müziği Joker Abdul’e, örnek okuma aranjesi Ali Çağatay’a ait olan şarkıyı kendi tarzıyla harmanlayarak yorumlayan yarışmacılar arasındaki maraton, Mart ayı sonuna kadar devam edecek.

Yarışma şampiyonunun tek başına 125 bin lira değerindeki büyük ödüle sahip olacağı organizasyonda ikinciye, 5 bin lira değerinde karma hediyelerden oluşan özel bir hediye paketi takdim edilecek.

Joker Abdul, ödül dağıtan müzik ve sanat içerikli benzer yarışmaların, kişisel Youtube kanalı üzerinden çeşitlilik göstererek devam edeceğini müjdeledi.

1. HAFTANIN ETKİLEŞİM STARI VİDEOSU >> https://youtu.be/XBfDvIWyF7Y


Paylaş

Önceki Haber

8 Mart Kadınların Uluslararası Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü

Sonraki Haber

Girne Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin 4. Sınıf Öğrencileri Dr. Suat Günsel Diş Hastanesi’nde Stajlarına Başladı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine − six =

error: Kopiyalamak Yasakdır !!