DİJİTAL ITB ve TÜRKİYE

DİJİTAL ITB ve TÜRKİYE
Doç. Dr. Volkan Altıntaş:
Dünyanın en büyük turizm fuarlarından ITB Berlin 9-12 Mart 2021 tarihlerinde dijital buluşma olarak gerçekleşiyor. Benim de katılımcısı olduğum bu organizasyonda ilgimi çeken birkaç noktayı sizlerle paylaşmak istiyorum.
-Yüz yüze gerçekleşmeyen bu yılki fuara ilgi dijital platformda oldukça yüksek.
-Dünyanın birçok ülkesi bu fuarda geçtiğimiz yıllardaki gibi yerini almış.
-Yakın zamanda kontrollü normalleşme ile turizmde olumlu adımlar atmak ve ivmeyi tekrar yukarı çekmek isteyen bizler açısından ise 16 katılımcı kurum ve organizasyon listede yer almakta. Bu kurumların 5 tanesi İzmir’den.
-Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansımız bu organizasyonda yer almakta ve bir basın toplantısı ile 10 Mart 2021 saat 10:00-10:30 arasında basın ile buluşacak.
– Turizm pastasının yeniden dağıtıldığı bu dönemde ve dijital dünya ile turizmin kesiştiği bir dönemde tanıtımda daha aktif, daha yerinde ve online dünyada sıklıkla görülme zamanı. Özellikle büyük fuarların dijital alana döndüğü bu süreçlerde.
-ITB Berlin dijital fuarında yer alan bu kurumlara ise katılımlarından dolayı ülkem adına teşekkür ediyorum: Azura Deluxe Resort & Spa Hotel, Bodrum Promotion Foundation, Fuego Travel,Izmır Chamber of Commerce, Izmir Metropolitan Municipality, Movenpick Hotel Izmir,Ng Phaselis Bay, Sunexpress Airlines, Swissôtel Büyük Efes, Izmir, Turkish Chamber of Shipping, Turkish Healthcare Travel Council, Türkiye Tourism Promotion And Development Agency, Turmobil, Türob-Hotel Association of Turkey, Ushaş- International Health Services Inc.,Visit Izmir
Paylaş

Önceki Haber

Masterclass serisinde alanlarında başarı

Sonraki Haber

Kuzey Kıbrıs Dostları Derneği

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × four =

error: Kopiyalamak Yasakdır !!