DAÜ REKTÖRÜ PROF. DR. AYKUT HOCANIN’DAN İLETİŞİM FAKÜLTESİ MEZUNU SAMET YILDIZ’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

DAÜ REKTÖRÜ PROF. DR. AYKUT HOCANIN’DAN İLETİŞİM FAKÜLTESİ MEZUNU SAMET YILDIZ’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Rektörü Prof. Dr. Aykut Hocanın; İletişim Fakültesi, Sinema ve Televizyon Bölümü 2019-2020 Akademik Yılı Bahar Dönemi Mezunu Samet Yıldız’a, üniversitenin tanıtımına yönelik katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdiminde bulundu. Plaket takdimi, 22 Mart 2021 Pazartesi günü, DAÜ Rektörü Prof. Dr. Aykut Hocanın’ın makamında gerçekleşti. Takdime, DAÜ Akademik İşlerden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Demirel, Öğrenci İşlerinden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Aktuğlu ile Sosyal ve Kültürel İşlerden Sorumlu Rektör Yardımcısı Doç. Dr. Deniz İşçioğlu da katıldı.

Samet Yıldız, Viola Balasanova ile birlikte DAÜ TV tarafından hazırlanan hazırlanan ve www.emu.edu.tr adresinde yer alan DAÜ 23. Oryantasyon Günleri videosunda yer almıştı. Video oldukça beğeni toplamıştı. Diğer yandan, Instagram’da 12,300’ün üzerinde ve Youtube’da 4,500’ün üzerinde takipçisi bulunan Samet Yıldız, sosyal medya hesapları üzerinden Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) yaşama ilişkin içerik üretiyor. Samet Yıldız’ın aynı zamanda DAÜ’deki eğitim-öğretim ortamı ve kampüs yaşamıyla ilgili de videoları bulunuyor.

Samet Yıldız’ın sosyal medya hesaplarına Instagram’da “@sametyildizz” ve Youtube’da “Samet Yıldız” başlıklı kanaldan ulaşılabiliyor.

Paylaş

Önceki Haber

DAÜ DR. FAZIL KÜÇÜK TIP FAKÜLTESİ’NDEN ÇOCUKLARA YÖNELİK BEYİN FARKINDALIK HAFTASI ETKİNLİĞİ

Sonraki Haber

KKTC BEŞİKTAŞ KEREM ETİ’YE EMANET

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 + twelve =

error: Kopiyalamak Yasakdır !!