Ahmet Öztenay Makamda

Ahmet Öztenay, 1962 yılında doğup büyüdüğü Gazimağusa’da, Gazimağusa belediyesindeki ilk hizmetine 20 yaşında yani 1982 yılında başladı.

Yaklaşık 30 yıl boyunca memur sıfatıyla çeşitli görevlerde hizmetleri oldu. Belediye’deki en kritik görevlerden olan muhasebe biriminde de görev yaptı, o dönem belediyenin içindeki sürgün yeri olan en üst katta görevsiz de bırakıldı.

Bu bilgi ve tecrübeleri şehrin hizmetine sunabilmek amacıyla meclis üyeliğine aday oldu ve 3. dönemdir halkın takdiri ile görev yapıyor.

Bugün de başkan ve meclis üyelerinin oybirliği ile Asbaşkan olarak görev yapmaya başladı.

Ahmet Öztenay:

“Kimileri için belki küçümsenecek bir durum olsa da yaklaşık 30 yılımı geçirdiğim, hayatımı, karakterimi, şu anki olduğum kişiyi olmamı sağlayan bu ikinci evimde bu görevi ve bu ünvanı taşımak benim için çok büyük bir onur ve gururdur.

Gerek asbaşkanlık görevinde gerekse de beraber yürümekten inandığım ve güvendiğim sayın İsmail Arter’in yokluğunda vekaleten başkan olduğum dönemde Gazimağusa menfaatine çeyrek katkım bile olursa dünyanın en mutlu insanı olurum.

Bu vesileyle meclis üyesi olmama katkı koyan herkese ve asbaşkan olmama katkı koyan başkan ve değerli meclis üyesi arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ederim.”

 

Paylaş

Önceki Haber

DAÜ ECZACILIK FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ TÜMBİFED TARAFINDAN ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

Sonraki Haber

Kültür Dairesi’nin düzenlediği, Kıbrıs Türk Halk Masallarını Derleme Yarışması’nda ödüller sahiplerini buluyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 − 10 =

error: Kopiyalamak Yasakdır !!