Taekwondocular Şükrü Arusan Milli Takım Seçme Müsabakaları ile lig müsabakalarında mücadele etti

Takwondoculardan çifte müsabaka

Taekwondo Judo Karate Aİkido Federasyonu tarafından organize edilen Geleneksel Şükrü Arusan Taekwondo Milli takım seçme müsabakaları ile Taekwondo Lig müsabakaları önceki akşam (CUMA) yapıldı.

Girne Avrasya Taekwondo merkezinde yapılan Şükrü ArusanTaekwondo  Milli takım seçme Taeryon (Serbest Musabaka) yarışmalarında dereceye girenler de belli  oldu.

BAYANLAR Taeryon (Serbest Musabaka) SONUÇLARI:

1.KATAGORİ:1. Pınar Akarpınar​​2.Rabia Tarım​​3.Didem Yener

2.KATAGORİ:1. Şerife Patlar​​2.Hande Erşahinoğlu3.Gülcan Abdullah

3.KATAGORİ:1. Hatice Alyanak​​2.Öncel Alyanak3.Tuba Şenel

4.KATAGORİ:1. Stephania Gukovskaya2.Elizaveta Koriabkina 3. Natalia Veranya

5.KATAGORİ:1.Elif Baştaş​​​2.Peri Masal Gül3.Hilal Gökbulut

6.KATAGORİ:1.Yeşim Çetinaslan

ERKEKLER Taeryon (Serbest Musabaka) SONUÇLARI:

1.KATAGORİ: 1. Arda Aslan Öztürk2.Denktaş Karamahmutoğlu3.Zeynel Yıldırım

2.KATAGORİ:1.Sezer Er​​2.Kerim Karpuz​​3.Taner Kara

3.KATAGORİ:1.Kıvanç Çağlin2.Özkay Ramiz​​3.Mahmut Colayır

4.KATAGORİ:1. Yusuf Seyhan Şen2.Çetin Çiftsüren​​3.Şakir A. Yağızsoy

5.KATAGORİ:1. Batuhan Derya2.Hakkı Furkan Gül​​3.Erol Değirmen

6.KATAGORİ:1. Semih Tarkmen2.Şakir Yağızsoy​​3.İbrahim Kurt

7.KATAGORİ:1.Muhammed Safa Kılıç 2.İbrahim Demir​​3.Abdullah Baştaş

8.KATAGORİ:1.Arel Özberkman2.Ali Liman​​​3.İsmail Kurt

9.KATAGORİ:1.Maxim Sopiluk2.Andrei Gudkov​​3.Stephen Vasilov

10.KATAGORİ:1.Kevin Gacenov2.Emrullah Baştaş​​3.Benya Rysin

Ligde ikinci hafta tamamlandı

Öte yandan 10 Takımlı taekwondo liginin ikinici hafta müsabakaları da önceki akşam yapıldı.

Girne Avrasya Taekwondo merkezinde yapılan müsabakalarda dereceye sporculara ödüllerini federasyon Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen, Federasyon, Bölge ve  kulüp  temsilcileri verirken  müsabakaları uluslararası kokartlı hakemler ile Federasyon,Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler.

TOL  2 – GAZİMAĞUSA SAM 1

DTB 1 –  GİRNE TKD İht. 3

LEF. TİK 1GİR.BÖLGE2

GÜZ. TİK 0 – LFKOŞA BÖLGE 2

GHE2 – GAZİMAĞUSA BÖLGE 1

ÇİFTLER KARIŞIK MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:1.Pınar Akarpınar – Arda Aslan Öztürk

​​2.Şerife Patlar – Özkay Ramiz

​​3.Hande Erşahinoğlu – Çetin Çiftsüren

​​4.Rabia Tarım – Denktaş Karamahmutoğlu

Paylaş

Önceki Haber

DAÜ MİMARLIK FAKÜLTESİ’NDEN KTMMOB’YE ZİYARET

Sonraki Haber

Geniz eti, çocuklarda birçok sağlık sorununu tetikleyebilir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × three =

error: Kopiyalamak Yasakdır !!