DAÜ 24. ORYANTASYON GÜNLERİ 9 EYLÜL – 9 EKİM TARİHLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) 24. Oryantasyon Günleri, Telsim iletişim sponsorluğunda, 9 Eylül – 9 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. Her yıl DAÜ ailesine katılan yeni öğrencilere yönelik düzenlenen Oryantasyon Günleri, DAÜ’ye yeni başlayan öğrencilerin üniversite ve çevreyle uyum sürecini desteklemek, üniversitenin yapısını ve olanaklarını tanımalarına yardımcı olmak amacıyla düzenleniyor.

Pandemi kuralları çerçevesinde düzenlenmekte olan Oryantasyon Günleri kapsamında, yeni gelen öğrenciler Ercan Havalimanı, Gazimağusa ve Girne Limanları’nda karşılanıp yurtlarına yerleştiriliyor. DAÜ’ye yeni kayıt yaptıran öğrencilerin üniversiteye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne (KKTC) adaptasyonlarını kolaylaştırmak adına öğrenciler ve aileleri için Sosyal ve Kültürel Aktiviteler Müdürlüğü, Öğrenci İşleri Müdürlüğü ile Yabancı Diller ve İngilizce Hazırlık Okulu binaları önüne danışma masaları ve iletişim ihtiyaçlarının giderilmesi için Telsim standı kuruldu.

Paylaş

Önceki Haber

KİCKBOKS FEDERASYONUTARAFINDAN ÜÇ ŞAMPİYONA BİRARADA YAPILIYOR

Sonraki Haber

Kıbrıs Modern Sanat Müzesi ”Yeni Öğretim Yılı” sergisi, Yakın Doğu Üniversitesi Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi Sergi Salonunda, Tokat Protokol Heyeti onuruna verilen resepsiyonla açıldı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × 4 =