Oneblood ‘dan yeni single ‘’Bubble up’’

Lera ve Bak Genne gibi single’larıyla tanınan sanatçı Oneblood, yeni single’ı “Bubble Up” ile dinleyicilerini şaşırtmaya hazırlanıyor!

Sözlerinde Kıbrıs Türkçesi kullanılan Bubble Up,  Kıbrıs’ın değerli kültürünü ve dünya gündemini ele almakta. Müziğinde ise Modern Trap,Türk ezgilerinde yazılmış yaylılar ve Rock gitar tınılarına da yer vermekte.

Müziğinin hissettirdiği yüksek enerjiyi görsel olarak da dinleyicilerine sunmak isteyen Oneblood ve Nɇgrø, Bubble Up için Alevkayası’nda muhteşem bir klip çektiler.

Klip yönetmenliğini Ahmet Karagözlü’nün üstlendiği çekimlerde 18 kişilik cast ekibi ve muhteşem bir set kullanıldı.

Söz ve müziği Birkan Özdemir, aranje ve prodüktörlüğü Ahmet Karagözlü’ye ait olan “Bubble Up” The Jammin Recordz etiketiyle 17 Eylül 2021’de müzik videosu ile birlikte tüm dijital platformlarda yayımda!

Paylaş

Önceki Haber

UKÜ’lü Akademisyen Yrd. Doç. Dr. Turan Cavlan “Bugün uluslararası ilişkilerde barış, savaşın ve şiddetin mümkün olduğunca önlenmesinden çok, ötelenmesi anlamında kullanılmaktadır”

Sonraki Haber

KKTC’ye gelen Guinness Dünya Rekortmeni ekolojik atlet, deniz kızı Merle Liivand, Yakın Doğu Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi ve Öğrenci Dekanlığı Sosyal Sorumluluk Birimi iş birliğinde düzenlenen çevrimiçi seminere katıldı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × four =