Flaş Haber :

GAZİMAĞUSA İLÇESİNDEKİ KADIN ÖRGÜTLERİNİN ÜRETİMLERİ BANDABULİYA’DA SATIŞA SUNULUYOR

Teniste KTSYD Master Kupası’nın ikincisi düzenleniyor

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, 58. yıl dönümü münasebetiyle Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’nu ziyaret etti

ARTER’DE 13 ve 27 ARALIK’TA, SERGİ REHBERLERİYLE ÇEVRİMİÇİ BULUŞMALAR

Duru Tiyatro’nun yeni oyunu “Irgat”ta Emre Kınay, yüreğinde iyilik ve insanlığa olan inancıyla kendini büyükşehirde bulan Irgat’ın kötülük karşısında yaşadığı dönüşümü bazen hüzünlü bazen de gülümseten bir anlatımla sahneye taşıyor. Türkiye’de geçen ve bu toprakların hiç de yabancı olmadığı, yürek burkan bir hikâyeyi Shakespeare’in cümleleriyle anlatan “Irgat”, 17 Aralık’ta Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden Performans Merkezi’nde sahnelenecek.

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve eşi Sibel Tatar, Günkut Ajans direktörleri Bülent Günkut, Mehmet Günkut ve 34. Miss Kuzey Kıbrıs 2021 yarışmasında dereceye giren güzelleri kabul etti

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Karpaz’da 4 köpeğin ağaca asılarak vahşice katledilmesine yönelik açıklama yaptı: “İnfial yaratan bu olayın faillerinin polisimiz tarafından ivedilikle belirlenip, yargı önüne çıkarılacağına inancım tamdır”

Bozatlı anısına yarışacaklar

Efes Pilsen Darts Süper Ligi’ne devam edildi

UKÜ Psikoloji Bölümü, Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’ni ziyaret etti

Aralık 7, 2021 17:38

Kaysu anısına yarıştılar

Taekwondo Judo Katare Aikido Federasyonu tarafından organize edilen İzzet Mustafa Kaysu Geleneksel Zor Haraketler Müsabakaları önceki akşam (Cuma) Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı.

Çok çekişmeli geçen müsabakalarda , özellikle gençlerin başarılı olması gözlerden kaçmadı.

Müsabakalar sonunda düzenlenen ödül töreninde dereceye girenlere madalyaları Federasyon başkanı Eyüp Zafer Gökbilen ve diğer yatkililer tarafından verildi.

 

BAYANLAR ZOR HARAKETLER MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori: 1.Stefania Gukovskaya

2.Kategori: 1.Karmen Küçük

3.Kategori: 1.İrina Dergaus 2. Yağmur Sel

4.Kategori: 1.Elif Baştaş 2.Julide Bölükbaşı

5.Kategori: 1.Rabia Tarım 2.Hande Erşahinoğlu

6.Kategori: 1.Saadet Koç 2.Derin Su Tunçbilek

7.Kategori: 1.Zeynep Keskin

 

ERKEKLER ZOR HARAKETLER MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori: 1.Sam Norozi 2.Maxim Sopiluk

2.Kategori: 1.Abdullah Baştaş 2.Muhammed Sefa Kılıç

3.Kategori: 1.Yunus Alaçam 2.Ramadan Alaçam

4.Kategori: 1.Kerim Karpuz 2.Arda Özalemdar

5.Kategori: 1.İgor Dergaus 2.Şakir Yağızsoy

6.Kategori: 1.Özkay Ramiz 2.Şakir Atınç Yağızsoy 3.Alex Tüysüz

Paylaş

Önceki Haber

KTSYD ile Sport Target işbirliği devam ediyor

Sonraki Haber

ŞANTİYELERDE İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMLE BAŞLAR DÖRTER

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × 4 =