Flaş Haber :

GAZİMAĞUSA İLÇESİNDEKİ KADIN ÖRGÜTLERİNİN ÜRETİMLERİ BANDABULİYA’DA SATIŞA SUNULUYOR

Teniste KTSYD Master Kupası’nın ikincisi düzenleniyor

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, 58. yıl dönümü münasebetiyle Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’nu ziyaret etti

ARTER’DE 13 ve 27 ARALIK’TA, SERGİ REHBERLERİYLE ÇEVRİMİÇİ BULUŞMALAR

Duru Tiyatro’nun yeni oyunu “Irgat”ta Emre Kınay, yüreğinde iyilik ve insanlığa olan inancıyla kendini büyükşehirde bulan Irgat’ın kötülük karşısında yaşadığı dönüşümü bazen hüzünlü bazen de gülümseten bir anlatımla sahneye taşıyor. Türkiye’de geçen ve bu toprakların hiç de yabancı olmadığı, yürek burkan bir hikâyeyi Shakespeare’in cümleleriyle anlatan “Irgat”, 17 Aralık’ta Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden Performans Merkezi’nde sahnelenecek.

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve eşi Sibel Tatar, Günkut Ajans direktörleri Bülent Günkut, Mehmet Günkut ve 34. Miss Kuzey Kıbrıs 2021 yarışmasında dereceye giren güzelleri kabul etti

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Karpaz’da 4 köpeğin ağaca asılarak vahşice katledilmesine yönelik açıklama yaptı: “İnfial yaratan bu olayın faillerinin polisimiz tarafından ivedilikle belirlenip, yargı önüne çıkarılacağına inancım tamdır”

Bozatlı anısına yarışacaklar

Efes Pilsen Darts Süper Ligi’ne devam edildi

UKÜ Psikoloji Bölümü, Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’ni ziyaret etti

Aralık 7, 2021 17:25

GÜNEY AMERİKA’DAN TURİSTLER GELMEYE BAŞLIYOR

 

16 Ekim 2021

 

ATAOĞLU, MEGA TRAVEL HEYETİNİ KABUL ETTİ

  1. GÜNEY AMERİKA’DAN TURİSTLER GELMEYE BAŞLIYOR

Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Latin Amerika bölgesinde; başta Meksika, Kolombiya ve Brezilya olmak üzere Uruguay, Paraguay ve Ekvator gibi birçok ülkede faaliyeti olan Mega Travel heyetini kabul etti.

Bakan Ataoğlu, hem yerel acenteler ile hem de yurt dışından gelen acente yetkilileri ile ülkemize yeni pazarlar açma konusunda yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Mega Travel, ülkemiz için düzenlediği info program çerçevesinde Meksika ve Kolombiya’dan acente sahipleri, acente yöneticileri, influencerler ve tv yayıncılarının oluşturduğu 30 kişilik bir kafile ile KKTC turizmini pazarlıyor.

Mega Travel bu organizasyonu Türkiye’de faaliyet gösteren Honet Travel ile birlikte düzenlerken, ülkemizde faaliyet gösteren Cyprus Royal Turizm ortakları da bu organizasyonun tümüne eşlik ediyor.

ATAOĞLU: “BÖYLESİ BİR ORGANİZASYONUN

ÜLKEMİZDE GERÇEKLEŞMESİ ÖNEMLİ”

 

Bakan Ataoğlu kabulde yaptığı konuşmada Mega Travel heyetinin ziyaretinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek, KKTC ile turizm faaliyetlerinde bulunmak istemelerinden ötürü teşekkürlerini iletti.

Böylesi bir organizasyonun ülkemizde geçekleşmesin oldukça önem arz ettiğini dile getiren Ataoğlu, ülke turizminin yeni pazarlara ihtiyaç duyduğunu ifade etti.

Mega Travel grubunun ülkenin bir çok tarihi ve doğal güzelliklerini keşfettiğini söyleyen Ataoğlu, heyetin KKTC’ye hayran kaldığını da belirtti.

Ocak 2022 yılında tüm Güney Amerika’dan 40’ar kişilik grupların ülkemizi ziyaret etmeye başlayacağını da dile getiren Ataoğlu, ilk yıl için 250 grubun gelmesini beklediklerini vurguladı.

 

Paylaş

Önceki Haber

www.mhajans.com

Sonraki Haber

Milli Arşiv 50. Yıl münasebetiyle “Bellek” Baskı Resim sergisi… 50.yılda 50 Baskı Resim Milli Arşiv Kolleksiyonuna girecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 − 9 =