DAÜ PAKİSTAN ÖĞRENCİ TOPLULUĞU TARAFINDAN KRİKET TURNUVASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

DAÜ PAKİSTAN ÖĞRENCİ TOPLULUĞU TARAFINDAN KRİKET TURNUVASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

 

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Uluslararası Ofise bağlı Pakistan Öğrenci Topluluğu tarafından Kriket Turnuvası düzenlendi. 16 – 17 Ekim 2021 tarihlerinde düzenlenen turnuvada “Kashmir Warriors”, “Lahore Qalandars”, “Peshawar Zalmi”, “Karachi Kings” ve “Faisalabad Tigers” isimli beş takım mücadele etti. Katılımın oldukça yoğun gerçekleştiği söz konusu turnuvada ilk maç “Peshawar Zalmi” ve “Kashmir Warriors” arasında gerçekleştirildi.

 

17 Ekim 2021 Pazar günü ise oynanan yarı final maçlarının ardından  “Lahore Qalandars” ile “Faisalabad Tigers” takımları arasında final maçı oynandı. Oldukça heyecanlı geçtiği gözlemlenen söz konusu final maçı sonunda kupayı kazanan “Faisalabad Tigers” takımı oldu. Turnuvanın en iyi vurucusu ödülünün sahibi ise “Lahore Qalandars” takımı oyuncusu Saad Yazdani oldu. Ödüller DAÜ Sosyal ve Kültürel İşlerden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Deniz İşçioğlu tarafından takdim edildi.

 

Turnuva sonunda ikinci gelen takıma ve turnuvaya katılan diğer takımlara ödülleri Pakistan Öğrenci Topluluğu Başkanı Jasim Nadeem tarafından takdim edildi.

 

Paylaş

Önceki Haber

Mormenekşe Çağdaş Kadınlar Derneği Mardin’de gerçekleşen 3.Uluslararası Türk Sanat Müziği Korolar Festivaline KKTC yi temsilen katıldı.

Sonraki Haber

DAÜ DR. FAZIL KÜÇÜK TIP FAKÜLTESİ, MEME KANSERİ FARKINDALIK AYI İLE İLGİLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

six + eleven =