KEMPO MİLLİ TAKIM KAFİLESİ ANTALYA’YA GİTTİ

KEMPO MİLLİ TAKIM KAFİLESİ ANTALYA’YA GİTTİ

 Kempo Savunma Sporları Federasyonu Milli takımı Antalya’da gerçekleştirilecek olan 27.İKF (Kempo Federasyonu) Kempo dünya şampiyonasına katılmak için Antalya’ya gitti. 25-31 Ekim tarihleri arasında Türkiye’nin Antalya şehrinde gerçekleştirilecek olan 27.İKF Kempo dünya şampiyonasına katılacak olan Kempo milli takım dünya şampiyonasına iddialı hazırlandı.

Kempo Milli Takım Kafilesi

Kempo Savunma Sporları Federasyonu tarafından açıklanan Kempo milli takım kadrosunda

Ekim Özgüvenli, Mustafa Bürüncük, Umar Abdulaziz, Can Uğuroğlu, Tarık Yayar, Mertsan Çakırlı, Büşra Turan, antrenör Cuma Öztürk, hakem Vedat Yayar’dan oluşan 7 sporcu, 1 antrenör, 1 hakem, 2 idareci yer alıyor. Kempo Savunma Sporları Federasyonu başkanı Mehmet İngenç’in kafile başkanlığındaki Kempo Milli takım kafilesi Türkiye’nin Antalya şehrinde gerçekleştirilecek olan 27.İKF Kempo dünya şampiyonasına yaklaşık 90 ülkeden 320 sporcu katılacak.

Resmi Olarak İlk Kez Katılıyor

Kempo Savunma Sporları Federasyonu kurulduktan sonra Kempo milli takım Türkiye’nin Antalya şehrinde düzelenecek olan 27.İKF Kempo dünya şampiyonasına resmi olarak ilk kez katılıyor. Türkiye’nin Antalya şehrinde gerçekleştirilecek olan 27.İKF Kempo dünya şampiyonasına ilk kez katılacak olan Kempo milli takım iddialı bir şekilde hazırlandı.

Kempo Savunma Sporları Federasyonu başkanı Mehmet İngenç, ülke olarak ilk kez katılacakları 27.İKF Kempo dünya şampiyonasında ülkemizi başarılı bir şekilde temsil edeceklerini belirterek, yaklaşık 90 ülkeden 320 sporcu katılacağı dünya şampiyonasından başarılı sonuçlarla dönmek için mücadele edeceklerini söyledi.

 

Paylaş

Önceki Haber

DAÜ KENT-AG İLE KEDAM ‘İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ VE DÖNÜŞEN KENTLER: ÖRNEKLER ve DENEYİMLER’ BAŞLIKLI PANEL DÜZENLEDİ

Sonraki Haber

UKÜ ile KTEB arasında işbirliği protokolü imzalandı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 + 10 =