Flaş Haber :

GAZİMAĞUSA İLÇESİNDEKİ KADIN ÖRGÜTLERİNİN ÜRETİMLERİ BANDABULİYA’DA SATIŞA SUNULUYOR

Teniste KTSYD Master Kupası’nın ikincisi düzenleniyor

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, 58. yıl dönümü münasebetiyle Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’nu ziyaret etti

ARTER’DE 13 ve 27 ARALIK’TA, SERGİ REHBERLERİYLE ÇEVRİMİÇİ BULUŞMALAR

Duru Tiyatro’nun yeni oyunu “Irgat”ta Emre Kınay, yüreğinde iyilik ve insanlığa olan inancıyla kendini büyükşehirde bulan Irgat’ın kötülük karşısında yaşadığı dönüşümü bazen hüzünlü bazen de gülümseten bir anlatımla sahneye taşıyor. Türkiye’de geçen ve bu toprakların hiç de yabancı olmadığı, yürek burkan bir hikâyeyi Shakespeare’in cümleleriyle anlatan “Irgat”, 17 Aralık’ta Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden Performans Merkezi’nde sahnelenecek.

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve eşi Sibel Tatar, Günkut Ajans direktörleri Bülent Günkut, Mehmet Günkut ve 34. Miss Kuzey Kıbrıs 2021 yarışmasında dereceye giren güzelleri kabul etti

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Karpaz’da 4 köpeğin ağaca asılarak vahşice katledilmesine yönelik açıklama yaptı: “İnfial yaratan bu olayın faillerinin polisimiz tarafından ivedilikle belirlenip, yargı önüne çıkarılacağına inancım tamdır”

Bozatlı anısına yarışacaklar

Efes Pilsen Darts Süper Ligi’ne devam edildi

UKÜ Psikoloji Bölümü, Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’ni ziyaret etti

Aralık 7, 2021 17:27

3. Uluslararası Türk Sanat Müziği Korolar Festivali MARDİN…!

Mormenekşe Çağdaş Kadınlar Derneği Çağdaşlar Korosu, 20 – 24 Ekim 2021 tarihleri arasında Mardin’de gerçekleşen 3. Uluslararası Türk Sanat Müziği Korolar Festivali’ne katıldı. Mardin’de büyük ilgi görüp alkış toplayan Çağdaşlar Korosu aynı zamanda Kıbrıslı bestecilerin de 2 şarkısını seslendirdi. Programın sonunda organizatör Hicran Temur, Çağdaşlar Korosu Şefi Mete Mutlu Balkıs’a festival anı plaketini teslim ederken Mormenekşe Çağdaş Kadınlar Derneği Başkanı Hayriye Tokyay da bu organizasyonda yer almaları neticesinde KKTC’yi temsil etmenin gurur ve onurunu yaşadıklarını ifade edip organizasyon komitesi yöneticileri, Prof. Dr. Süleyman Tarman ve Hicran Temur’a dernek anı plaketlerini takdim etti.
Paylaş

Önceki Haber

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Cumhurbaşkanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu personeliyle bir araya geldi: Yeni iletişim stratejileri ve Cumhurbaşkanlığı’nın yürüttüğü çalışmalar ele alındı

Sonraki Haber

ALTERNATİF SAHNENİN HARİKA İSİMLERİYLE TÜRDEN TÜRE UZANACAĞIMIZ BİR KONSER 19 KASIM’DA KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’TA!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 − 4 =