Flaş Haber :

GAZİMAĞUSA İLÇESİNDEKİ KADIN ÖRGÜTLERİNİN ÜRETİMLERİ BANDABULİYA’DA SATIŞA SUNULUYOR

Teniste KTSYD Master Kupası’nın ikincisi düzenleniyor

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, 58. yıl dönümü münasebetiyle Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’nu ziyaret etti

ARTER’DE 13 ve 27 ARALIK’TA, SERGİ REHBERLERİYLE ÇEVRİMİÇİ BULUŞMALAR

Duru Tiyatro’nun yeni oyunu “Irgat”ta Emre Kınay, yüreğinde iyilik ve insanlığa olan inancıyla kendini büyükşehirde bulan Irgat’ın kötülük karşısında yaşadığı dönüşümü bazen hüzünlü bazen de gülümseten bir anlatımla sahneye taşıyor. Türkiye’de geçen ve bu toprakların hiç de yabancı olmadığı, yürek burkan bir hikâyeyi Shakespeare’in cümleleriyle anlatan “Irgat”, 17 Aralık’ta Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden Performans Merkezi’nde sahnelenecek.

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve eşi Sibel Tatar, Günkut Ajans direktörleri Bülent Günkut, Mehmet Günkut ve 34. Miss Kuzey Kıbrıs 2021 yarışmasında dereceye giren güzelleri kabul etti

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Karpaz’da 4 köpeğin ağaca asılarak vahşice katledilmesine yönelik açıklama yaptı: “İnfial yaratan bu olayın faillerinin polisimiz tarafından ivedilikle belirlenip, yargı önüne çıkarılacağına inancım tamdır”

Bozatlı anısına yarışacaklar

Efes Pilsen Darts Süper Ligi’ne devam edildi

UKÜ Psikoloji Bölümü, Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’ni ziyaret etti

Aralık 7, 2021 17:47

DAÜ Covid-19 Aşılama Programi

Değerli DAÜ Ailesi, 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Sağlık Bakanlığı tarafından Doğu Akdeniz Üniversitesi’ne teslim edilen aşıların personelimiz ve öğrencilerimize yapılması 21 Haziran 2021 Pazartesi günü başlamıştı. Henüz aşılarını yaptırmayan personelimize ve öğrencilerimize tek doz Johnson&Johnson, ikinci/üçüncü doz için Moderna aşısı ve ikinci/üçüncü doz için BioNTech uygulaması devam etmektedir. Aşı programına katılmak isteyen personelimiz ve öğrencilerimiz 08:30 – 12:00 ile 13:00-15:00 saatleri arasında Sağlık Merkezine kimlik kartları ile giderek aşılarını yaptırabilecektir.

Tüm DAÜ ailesine sağlıklı günler dileriz.

Not: DAÜ Sağlık Merkezi’nde aşı yaptırmak isteyen çalışan ve öğrencilerin kayıt sırasında aşı kartlarını göstermeleri gerekmektedir.

 

DAÜ Rektörlüğü

Paylaş

Önceki Haber

BU SEFER SEN KAZAN!

Sonraki Haber

DAÜ ATAUM BAŞKANI YRD. DOÇ. DR. TURGAY BÜLENT GÖKTÜRK 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI İLE İLGİLİ BİLDİRİ YAYIMLADI

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × two =