Flaş Haber :

GAZİMAĞUSA İLÇESİNDEKİ KADIN ÖRGÜTLERİNİN ÜRETİMLERİ BANDABULİYA’DA SATIŞA SUNULUYOR

Teniste KTSYD Master Kupası’nın ikincisi düzenleniyor

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, 58. yıl dönümü münasebetiyle Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’nu ziyaret etti

ARTER’DE 13 ve 27 ARALIK’TA, SERGİ REHBERLERİYLE ÇEVRİMİÇİ BULUŞMALAR

Duru Tiyatro’nun yeni oyunu “Irgat”ta Emre Kınay, yüreğinde iyilik ve insanlığa olan inancıyla kendini büyükşehirde bulan Irgat’ın kötülük karşısında yaşadığı dönüşümü bazen hüzünlü bazen de gülümseten bir anlatımla sahneye taşıyor. Türkiye’de geçen ve bu toprakların hiç de yabancı olmadığı, yürek burkan bir hikâyeyi Shakespeare’in cümleleriyle anlatan “Irgat”, 17 Aralık’ta Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden Performans Merkezi’nde sahnelenecek.

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve eşi Sibel Tatar, Günkut Ajans direktörleri Bülent Günkut, Mehmet Günkut ve 34. Miss Kuzey Kıbrıs 2021 yarışmasında dereceye giren güzelleri kabul etti

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Karpaz’da 4 köpeğin ağaca asılarak vahşice katledilmesine yönelik açıklama yaptı: “İnfial yaratan bu olayın faillerinin polisimiz tarafından ivedilikle belirlenip, yargı önüne çıkarılacağına inancım tamdır”

Bozatlı anısına yarışacaklar

Efes Pilsen Darts Süper Ligi’ne devam edildi

UKÜ Psikoloji Bölümü, Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’ni ziyaret etti

Aralık 7, 2021 18:28

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI DOLAYISIYLA 1. GELENEKSEL BİSİKLET TURU CUMA GÜNÜ KAPALI MARAŞ’TA YAPILDI

Gazimağusa Belediyesi’nin ev sahipliğinde, KKTC Başbakanlığı’nın koordinasyonunda birçok kurum ve kuruluşun katılımıyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla 1. Geleneksel Bisiklet Turu bu sabah Kapalı Maraş’ta yapıldı. Pandemiden dolayı sağlığın önemine dikkat çekmek ve uyuşturucuyla ilgili farkındalık yaratmak amacıyla yapılacak etkinliğe yoğun ilgi gösterildi.

Etkinliğe KKTC Başbakanlık, Gazimağusa Belediyesi, Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu, Medi Foundation Bağımlılıkla Mücadele Derneği, Medi Foundation Bağımlılıkla Mücadele Derneği Öğrenci Komitesi, Kuzey Kıbrıs Bisiklet Federasyonu, The Bike Academy, Green Pedal, Alternatif Sporlar Derneği, Yaşama Sporla Bağlan Derneği destek verdi.

Gazimağusa belediye Başkanı İsmail Arter yaptığı konuşmada, herkesin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayarak, tüm dünyada yaşanan pandemi sürecinde sağlığın ve sporun öneminin bir kez daha anlaşıldığını vurguladı. Başkan Arter, etkiniğin düzenlenmesine katkı koyan tüm paydaşlara teşekkür etti.

Paylaş

Önceki Haber

Vakıf Yöneticiler Kurulu Başkanı, Dr. Erdal ÖZCENK’in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Sonraki Haber

Küçük Mücahit “Duha Yalçın Arıcı” Göz Doldurdu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seven + 11 =