Flaş Haber :

GAZİMAĞUSA İLÇESİNDEKİ KADIN ÖRGÜTLERİNİN ÜRETİMLERİ BANDABULİYA’DA SATIŞA SUNULUYOR

Teniste KTSYD Master Kupası’nın ikincisi düzenleniyor

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, 58. yıl dönümü münasebetiyle Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’nu ziyaret etti

ARTER’DE 13 ve 27 ARALIK’TA, SERGİ REHBERLERİYLE ÇEVRİMİÇİ BULUŞMALAR

Duru Tiyatro’nun yeni oyunu “Irgat”ta Emre Kınay, yüreğinde iyilik ve insanlığa olan inancıyla kendini büyükşehirde bulan Irgat’ın kötülük karşısında yaşadığı dönüşümü bazen hüzünlü bazen de gülümseten bir anlatımla sahneye taşıyor. Türkiye’de geçen ve bu toprakların hiç de yabancı olmadığı, yürek burkan bir hikâyeyi Shakespeare’in cümleleriyle anlatan “Irgat”, 17 Aralık’ta Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden Performans Merkezi’nde sahnelenecek.

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve eşi Sibel Tatar, Günkut Ajans direktörleri Bülent Günkut, Mehmet Günkut ve 34. Miss Kuzey Kıbrıs 2021 yarışmasında dereceye giren güzelleri kabul etti

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Karpaz’da 4 köpeğin ağaca asılarak vahşice katledilmesine yönelik açıklama yaptı: “İnfial yaratan bu olayın faillerinin polisimiz tarafından ivedilikle belirlenip, yargı önüne çıkarılacağına inancım tamdır”

Bozatlı anısına yarışacaklar

Efes Pilsen Darts Süper Ligi’ne devam edildi

UKÜ Psikoloji Bölümü, Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’ni ziyaret etti

Aralık 7, 2021 18:37

TATLISUDA GÖKYÜZÜ RENKLENDİ

TATLISUDA GÖKYÜZÜ RENKLENDİ !

 

UMK ANA SPONSORLUĞUNDA DÜZENLENEN  “SERKAN ÖZCEZARLI  2’Cİ TATLISU YAMAÇPARAŞÜTÜ HEDEF KUPASI” BAŞARI İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

Geçitkale Havaalanında 29 Ekim 2019 tarihinde meydana gelen uçak kazasında hayatını kaybeden öğretmen pilot Serkan Özcezarlı anısına bu yıl 2’cisi düzenlenen Tatlısu Yamaçparaşütü Hedef Kupası etkinliği hafta sonu gerçekleştirildi.

 

Kıbrıs Alternatif Sporlar Derneği tarafından  düzenlenen ve  ana sponsorluğunu Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu’nun üstlendiği “Serkan Özcezarlı  2’ci Tatlısu Yamaçparaşütü Hedef Kupası” etkinliği Tatlısu Belediyesi’nin ev sahipliğinde yapıldı.

KKTC Hava Sporları Federasyonu ve Medi Faoundation Bağımlılıkla Mücadele Derneği desteklediği yarışmaya Türkiye ve KKTC’den 20 kişilik bir katılım oldu.

Her pilotun 5 uçuş yaptığı yarışmada toplam 100 uçuş gerçekleştirildi.

Yarışmada pilotlar 2cm çapındaki sıfır noktasına ayak basmaya çalıştı. Merkez sıfır noktasında en yakın inen yarışmacıların puanları toplanarak, sıfır puanına en yakın puan alan yarışmacılar derece elde etti. Zaman zaman eğlenceli anların da yaşandığı etkinliğe vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

 

BİREYSEL VE TAKIM DERECELERİ

Yarışmada ferdi klasman birincsi Murat Mendeli olurken, ikinci Ferhat Erol ve üçüncü Umut Akçıl oldu.

Takımlar klasmanında birincilik kürsüsüne Hakan Ergençoğlu, Emrah Soykan ve Ahmet Yazgın’dan oluşan ekip çıktı. Takımlar ikincisi Cemal Direkci ve Nurman Aylanç olurken, üçüncü takım ise Münür Teralı ve Murat Mendeli’den oluşan takım oldu.

Takımlar ve ferdi klasmanda dereceye girenlere kupa ve madalyaları Tatlısu Belediye Başkanı Hayri Orçan ve Serkan Özcezarlı’nın eşi Aysan Özcezarlı ve kızları taktim etti.

“Serkan Özcezarlı  2’ci Tatlısu Yamaçparaşütü Hedef Kupası” geleneksel olarak düzenlenmeye devam edilecek.

Kıbrıs Alternatif Sporlar Derneği, KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu sponsorluğunda daha önce bir çok organizasyona imza atmıştı.

 

Paylaş

Önceki Haber

Muhtarlar GMB ZİYARET 

Sonraki Haber

13.Yıl Şampiyonu Tony, Mehmet çifti oldu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 + sixteen =