Flaş Haber :

GAZİMAĞUSA İLÇESİNDEKİ KADIN ÖRGÜTLERİNİN ÜRETİMLERİ BANDABULİYA’DA SATIŞA SUNULUYOR

Teniste KTSYD Master Kupası’nın ikincisi düzenleniyor

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, 58. yıl dönümü münasebetiyle Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’nu ziyaret etti

ARTER’DE 13 ve 27 ARALIK’TA, SERGİ REHBERLERİYLE ÇEVRİMİÇİ BULUŞMALAR

Duru Tiyatro’nun yeni oyunu “Irgat”ta Emre Kınay, yüreğinde iyilik ve insanlığa olan inancıyla kendini büyükşehirde bulan Irgat’ın kötülük karşısında yaşadığı dönüşümü bazen hüzünlü bazen de gülümseten bir anlatımla sahneye taşıyor. Türkiye’de geçen ve bu toprakların hiç de yabancı olmadığı, yürek burkan bir hikâyeyi Shakespeare’in cümleleriyle anlatan “Irgat”, 17 Aralık’ta Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden Performans Merkezi’nde sahnelenecek.

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve eşi Sibel Tatar, Günkut Ajans direktörleri Bülent Günkut, Mehmet Günkut ve 34. Miss Kuzey Kıbrıs 2021 yarışmasında dereceye giren güzelleri kabul etti

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Karpaz’da 4 köpeğin ağaca asılarak vahşice katledilmesine yönelik açıklama yaptı: “İnfial yaratan bu olayın faillerinin polisimiz tarafından ivedilikle belirlenip, yargı önüne çıkarılacağına inancım tamdır”

Bozatlı anısına yarışacaklar

Efes Pilsen Darts Süper Ligi’ne devam edildi

UKÜ Psikoloji Bölümü, Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’ni ziyaret etti

Aralık 7, 2021 18:47

KKTC MMA (MIXED MARTIAL ARTS) MİLLİ TAKIMI, GAMMA AVRUPA MMA ŞAMPİYONASINDAN 1 GÜMÜŞ VE 1 BRONZ MADALYA İLE DÖNDÜ

 

     KKTC MMA (Mıxed Martıal Arts) Milli Takımı, 05-09 Kasım 2021 tarihleri arasında, Ukrayna’nın Kiev şehrinde düzenlenen Avrupa MMA (Mixed Martial Arts) Şampiyonasından 1 Gümüş ve 1 Bronz madalya ile döndü.

05-09 Kasım 2021 tarihleri arasında, Ukrayna’nın Kiev şehrinde düzenlenen GAMMA MMA Avrupa Şampiyonası tamamlandı. 15 ülkeden 138 elit sporcunun yarıştığı, dört gün boyunca çekişmeli mücadelelerin yaşandığı ve uydudan tüm dünyaya canĺı olarak yayınlanan Şampiyonada üç sporcu ile mücadele ettik.

Şampiyona sonunda Mehmet Erdem isimli sporcumuz gümüş madalya, Hasan Kurumanastırlı isimli sporcumuz bronz madalya sahibi olmayı başardılar. Güner Çakın isimli sporcumuz ise ilk müsabakasında güzel bir mücadele sergilemesine rağmen ayağında meydana gelen sakatlık nedeniyle müsabakalara devam edemeyerek şampiyonadan elendi.

Hakemlerimizden Hayriye Enderoğlu ise, GAMMA (Global Association Of Mixed Martial Arts) tarafından düzenlenen uluslararası hakem Kursuna katılarak başarıyla tamamladı.

 

Paylaş

Önceki Haber

Doğal olarak belirtilen kozmetik ürünlere dikkat!

Sonraki Haber

2021 KKTC GENEL SATRANÇ ŞAMPİYONU FM HÜSEYİN CAN AĞDELEN

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × four =