Flaş Haber :

GAZİMAĞUSA İLÇESİNDEKİ KADIN ÖRGÜTLERİNİN ÜRETİMLERİ BANDABULİYA’DA SATIŞA SUNULUYOR

Teniste KTSYD Master Kupası’nın ikincisi düzenleniyor

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, 58. yıl dönümü münasebetiyle Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’nu ziyaret etti

ARTER’DE 13 ve 27 ARALIK’TA, SERGİ REHBERLERİYLE ÇEVRİMİÇİ BULUŞMALAR

Duru Tiyatro’nun yeni oyunu “Irgat”ta Emre Kınay, yüreğinde iyilik ve insanlığa olan inancıyla kendini büyükşehirde bulan Irgat’ın kötülük karşısında yaşadığı dönüşümü bazen hüzünlü bazen de gülümseten bir anlatımla sahneye taşıyor. Türkiye’de geçen ve bu toprakların hiç de yabancı olmadığı, yürek burkan bir hikâyeyi Shakespeare’in cümleleriyle anlatan “Irgat”, 17 Aralık’ta Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden Performans Merkezi’nde sahnelenecek.

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve eşi Sibel Tatar, Günkut Ajans direktörleri Bülent Günkut, Mehmet Günkut ve 34. Miss Kuzey Kıbrıs 2021 yarışmasında dereceye giren güzelleri kabul etti

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Karpaz’da 4 köpeğin ağaca asılarak vahşice katledilmesine yönelik açıklama yaptı: “İnfial yaratan bu olayın faillerinin polisimiz tarafından ivedilikle belirlenip, yargı önüne çıkarılacağına inancım tamdır”

Bozatlı anısına yarışacaklar

Efes Pilsen Darts Süper Ligi’ne devam edildi

UKÜ Psikoloji Bölümü, Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’ni ziyaret etti

Aralık 7, 2021 18:45

DAÜ ULUSLARARASI HALI SAHA TURNUVASI’NIN ŞAMPİYONU SAMBA BOYS

21 Kasım 2021

 DAÜ ULUSLARARASI HALI SAHA TURNUVASI’NIN ŞAMPİYONU SAMBA BOYS

 

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Spor İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen DAÜ Uluslararası Halı Saha Turnuvası, 8 – 12 Kasım 2021 tarihleri arasında, DAÜ Halı Saha Tesisleri’nde düzenlendi. Turnuvaya öğrencilerden oluşan toplam 16 takım katıldı. 8 Kasım 2021 Pazartesi günü oynanan müsabakalar sonucunda çeyrek finale kalan 8 takım 9 Kasım 2021 Salı günü karşı karşıya geldi ve yarı final oynamaya hak kazanan 4 takım, 11 Kasım 2021 Çarşamba günü mücadele etti. Yarı finallerde rakiplerini yenerek final oynamaya hak kazanan Samba Boys takımı ile Naija FC takımı, 12 Kasım 2021 Perşembe günü düzenlenen final maçında karşı karşıya geldi ve Samba Boys karşılaşmadan galip ayrılarak DAÜ Uluslararası Halı Saha Turnuvası’nın şampiyonu oldu. Naija FC takımı ikinciliği elde ederken, yarı finallerde kaybeden iki takımın üçüncülük mücadelesi sonucunda Gunners takımı da üçüncülüğü elde etti.

 

Ödül Töreni Düzenlendi

Müsabakaların ardından düzenlenen ödül törenine; DAÜ Sosyal ve Kültürel İşlerden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Deniz İşçioğlu, DAÜ Spor İşleri Müdürü Cemal Konnolu, Spor İşleri Müdürlüğü antrenörleri ve öğrenciler katıldı. Ödül töreninde konuşan Prof. Dr. İşçioğlu, turnuvaya katılan ve kazanan takımları tebrik ederek, turnuvanın başarılı bir şekilde organize edilmesini sağlayan DAÜ Spor İşleri Müdürlüğü’ne teşekkür etti. DAÜ Spor İşleri Müdürü Cemal Konnolu da konuşmasında bu tarz etkinliklerin 100’ün üzerinde farklı ülkeden öğrencisi bulunan DAÜ’de öğrencilerin birbirlerinin kültürlerini ve geleneklerini paylaşmaları ve kaynaşmaları açısından büyük önem taşıdığını belirterek, turnuvaya katılan tüm öğrencilere teşekkür etti. Konuşmaların ardından kazanan takımlara ödülleri Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İşçioğlu tarafından takdim edildi.

Paylaş

Önceki Haber

DAÜ HUKUK FAKÜLTESİ ÖĞRENCİSİ EMRE ÇELİKEL MAKALE YARIŞMASINDA ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

Sonraki Haber

DAÜ İLETİŞİM FAKÜLTESİ’NDEN “KAN VER, BİR HAYAT KURTAR” ETKİNLİĞİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen − 11 =