BİR AŞK ÜÇGENİNİN KAHKAHA DOLU MACERASINI ANLATAN “OTELDE CİNAYET”, DURU TİYATRO ATAŞEHİR’DE PERDELERİNİ AÇTI!

Duru Tiyatro’nun yeni komedi oyunu “Otelde Cinayet”in prömiyeri, 2 Aralık Perşembe akşamı 20.00’de Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden Performans Merkezi’nde gerçekleşti. İhanetle ve cinayet planlarıyla örülü komik bir aşk üçgenini Ayumi Takano, Cem Yanılmaz ve Ali Dağhan Balaban’ın eğlenceli performanslarıyla sahneye taşıyan oyun, ilk gösteriminde sık sık kahkahalarla bölündü. “Otelde Cinayet”, prömiyerinin hemen ardından 3 Aralık Cuma ve 4 Aralık Cumartesi akşamları da saat 20.00’de Duru Tiyatro Ataşehir’de sahnelenecek.

Sam Bobrick ve Ron Clark’ın kaleme aldığı, Ekin Tunçay Turan’ın dilimize çevirdiği “Otelde Cinayet”, bol şamatalı bir kara komedi oyunu. Genel sanat yönetmenliğini Emre Kınay’ın üstlendiği oyunun yönetmen koltuğunda Cem Yanılmaz oturuyor.“Otelde Cinayet”te sahneyi Ayumi Takano, Cem Yanılmaz ve Ali Dağhan Balaban paylaşıyor.

Mitchell Lovell ve Arlene Miller birbirlerini deliler gibi seven bir çifttir. Ancak bir problem vardır: Arlene’nin kocası Paul Miller. İki sevgilinin Paul’ü ortadan kaldırmak için kurdukları cinayet planı, komik ve bir o kadar da karmaşık bir duruma dönüşecektir.

Yönetmen yardımcılığını Barış Ulusoy’un, reji asistanlığını Yağmur Arıkan’ın yaptığı “Otelde Cinayet”te ışık tasarımı Erkan Kalkan’ın, kostüm tasarımı Ezgi Özcan’ın, afiş tasarımı ise Ahmet Erdoğan’ın imzasını taşıyor.

İki perdelik Otelde Cinayet oyunu prömiyerinin hemen ardından 3 Aralık 2021 Cuma ve 4 Aralık 2021 Cumartesi akşamları da saat 20.00’de Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden Performans Merkezi’nde seyirciyle buluşacak. Oyunun biletleri biletix.com ve biletinial.com adreslerinden temin edilebilir.

Adres:Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden Performans Merkezi

Barbaros Mah. Kızılbegonya Sok. No. 10 A -1 Ataşehir/İstanbul

Tel: 0216 338 56 86 – 0549 553 19 79

Bilgi için:durutiyatro.com

instagram.com/durutiyatro

DURU TİYATRO HAKKINDA

Mart 2005’te kurulan tiyatro topluluğu, bir repertuar tiyatrosu olarak yaşamına başladı. Eylül 2007de Maarif Kültür Merkezi projesine başlarken, çağdaş bir kente yakışan, duru” bir tiyatro yaratma düşüncesiyle yola çıkan Duru Tiyatro, 5 Ocak 2008de, 8 dalda “En İyi” ödülleriyle ödüllendirilen ve Yılın Oyunu seçilen Bana Bir Picasso Gerek adlı oyunuyla perdelerini açtı.

Nispetiye Cad. Peker Sok. Esen Apt. No:32/B K:1 D:6 Levent – İstanbul Tel: 0 212 281 12 00 Faks: 0 212 282 49 24

www.bkziletisim.com

Paylaş

Önceki Haber

Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi ile Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastanesi’nde bugüne kadar 160 bin dozun üzerinde aşı yapıldı

Sonraki Haber

DAÜ MİMARLIK FAKÜLTESİ DAKAN YARDIMCISI DOÇ. DR. AFET COŞKUN DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ İLE İLGİLİ MESAJ YAYIMLADI

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

twenty + 15 =