SUCUOĞLU MEMUR- SEN i ziyaret etti

SUCUOĞLU MEMUR- SEN

Başbakan Faiz Sucuoğlu, Ankara’da Türkiye’nin en büyük sendika konfederasyonlarından Memur-Sen Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyarette, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ile sendikal gündem ve çalışma hayatı konuları görüşüldü.

Türkiye Memur Sendikaları Konfederasyonu Memur-Sen Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen ziyarete Başbakan Sucuoğlu ve Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ın yanı sıra KKTC Ankara Büyükelçisi Kemal Köprülü, Başbakanlık Müsteşarı Hüseyin Amcaoğlu, Maliye Bakanlığı Genel Koordinatörü Özdemir Kalkanlı’lı ve Memur-Sen’e bağlı sendika genel başkanları katıldı.

Çalışma hayatı ve sendikal gündeme ilişkin konuların görüşüldüğü toplantıda, Memur-Sen’i gerçekleştirdiği çalışmalardan dolayı tebrik eden Sucuoğlu, sahip olduğu örgütlü yapısı ile Memur-Sen’in ulusal ve uluslararası anlamda başarılı bulduğunu dile getirdi.

Ali Yalçın ise Kıbrıs’taki çalışma hayatı, işçi ve işveren gündeminin yanı sıra sendikal faaliyetleri yakından takip ettiklerini ve zaman zaman çeşitli konular üzerinde istişarelerde bulunduklarını ifade ederek, Memur-Sen’i ziyaret eden KKTC Başbakanı Sucuoğlu’na teşekkür etti. Çekilen hatıra fotoğrafının ardından ziyaret sona erdi

Paylaş

Önceki Haber

BAŞBAKAN SUCUOĞLU’NDAN, AK PARTİ GENEL BAŞKANVEKİLİ KURTULMUŞ’A ZİYARET

Sonraki Haber

KKTC MİLLİ EĞİTİM VE KÜLTÜR BAKANI OLGUN AMCAOĞLU’NDAN DAÜ’YE ZİYARET

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − 13 =