5 SANİYE KURALI

 

              KİŞİSEL GELİŞİM

 

Cesur Ol, Saniyeler İçinde Hayatın Değişsin

 

MEL ROBBINS’İN

36 DİLE ÇEVRİLEN KİTABI

5 SANİYE KURALI,

EPSİLON LOGOSUYLA TÜRKÇE’DE!

 

Mel Robbins’in milyonlarca satan, 36 dile çevrilen ve “günlük cesaret”in gücüyle içimizdeki potansiyelin nasıl kolayca ortaya çıkabileceğini anlatan kitabı 5 Saniye Kuralı, şimdi de Epsilon logosuyla Türkçe’de! Basit ama etkili bir kuralla hem kendi yaşamını değiştiren hem de binlerce kişiye aynısını yapmaları için ilham veren Mel Robbins, uluslararası çoksatan kitabı 5 Saniye Kuralı ile okurlarının yaşamına dokunuyor. İlham veren gerçek öykülerle zenginleşen 5 Saniye Kuralı, internet sitelerinde satışa açıldı.

 

Epsilon, Mel Robbins’in 5 Saniye Kuralı: Hayatınızı, İşinizi ve Özgüveninizi Günlük Cesaretle Dönüştürün adlı kitabını Büşra Şahinaslan’ın çevirisiyle okurla buluşturuyor.

 

İki milyondan fazla satan, otuz altı dile çevrilen ve hakkında 100.000’den fazla olumlu yorum yapılan 5 Saniye Kuralı, okurlarını yaşamlarında köklü bir dönüşüm başlatmaya davet ediyor. Mel Robbins, ister sabahları yataktan kalkmak kadar basit isterse önemli bir karar almak gibi kritik bir eylemi yerine getirmek için yapılması gereken tek şeyin beşten geriye sayıp harekete geçmek olduğunu söylüyor. “Bir hedefe yönelik eyleme geçme içgüdüsü hissettiğin an, 5-4-3-2-1 ve harekete geç, yoksa beynin seni durduracak,” diyen Robbins kitabında bu kuralın ne olduğunu, neden işe yaradığını ve nasıl işlediğini anlatıyor.

 

5 Saniye Kuralı adlı kitabında, bu basit kuralı uygulayarak hayatını değiştiren insanların tamamen gerçek hikâyelerini, isimlerini değiştirmeden anlatan Mel Robbins, herkesi kendi güçlerinin kilidini açmaya teşvik ediyor. Bir anlık cesaretin bir günü, bir günün tüm hayatı, bir hayatın da dünyayı değiştirebileceğini anlatan 5 Saniye Kuralı, okurların içindeki muhteşem potansiyeli ortaya çıkarmayı ve böylece onlara özgüvenlerini de yeniden kazandırmayı hedefliyor.

 

Mel Robbins’in yazdığı 5 Saniye Kuralı: Hayatınızı, İşinizi ve Özgüveninizi Günlük Cesaretle Dönüştürün adlı kitabı, Epsilon logosuyla satışta.

 

Bilgi için:   epsilonyayinevi.com

instagram.com/epsilonyayinevi

facebook.com/EpsilonYayinevi

twitter.com/epsilonYayinevi

youtube.com/channel

 

MEL ROBBINS HAKKINDA

Mel Robbins, 5 Saniye Kuralı ile dünya çapında binlerce kişinin hayatına dokunmuş, çalışmalarını değişime ve başkalarına bu konuda ilham vermeye adamış bir yazar, konuşmacı ve girişimci.  Milyonlarca kişinin izlediği TEDx konuşmasıyla tanınan Robbins, okuyucularına içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmak adına, bilimsel çalışmalarla beslediği gerçek hikâyeler anlatıyor. Robbins, kendini büyük bir kişisel krizin ortasında bulduğunda 41 yaşındaydı ve “5 Saniye Kuralı” adını verdiği yöntemi icat ederek önce kendi hayatında sonra da başkalarında büyük değişimleri tetikledi, değişimin yaşı olmadığını tüm dünyaya ispat eden başarılara imza attı. O aynı zamanda CNN ekiplerine katılmış ve SUCCESS dergisine katkıda bulunmuş editörlerden. 10’dan fazla kariyer yolu deneyen ve bugün gerçek tutkusu üzerine çalışmanın mutluluğunu yaşayan Robbins, kişisel markasıyla eğitimler veriyor, kişilere ve kurumlara konuşmalar yapıp daha başarılı ve mutlu bir yaşam için öğrendiklerini tüm dünyayla paylaşıyor.

 

 

Paylaş

Önceki Haber

Kayıp Şahıslar Komitesi’ne Almanya ve Kıbrıs Türk Toplumundan Bağış

Sonraki Haber

17 Ocak 2022 gazeteleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

two × one =