DAÜ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK BÖLÜMÜ’NDEN LİSELİ ÖĞRENCİLERE YÖNELİK ÖDÜLLÜ REKLAM YARIŞMASI

27 Nisan 2022 

DAÜ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK BÖLÜMÜ’NDEN LİSELİ ÖĞRENCİLERE YÖNELİK ÖDÜLLÜ REKLAM YARIŞMASI

 

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü tarafından bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek olan Viral Reklam Yarışması için başvurular 21 Nisan’da başladı. 31 Mayıs 2022 Salı gününe kadar devam edecek olan başvuruların ardından, Haziran 2022’de yapılacak ödül töreniyle tüm katılımcılara katılım sertifikası verilmesinin yanı sıra, dereceye giren lise öğrencileri de ödüllendirilecekler.

 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakan Yardımcılığı, Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı iş birliğinde gerçekleşecek olan yarışmanın sponsorluklarını Noyanlar Grup ile Kuzey Kıbrıs Turkcell üstlendi. Yarışmanın konusu “Kültürünü Yaşat” olarak belirlendi. Viral Reklam Yarışması’nda gençlerin; yaşadıkları bölgenin kültürel zenginliklerini, dijital ortamda hazırlayacakları eserlerle tanıtmaları esas alınacak.

 

Yarışmaya, KKTC Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı resmi ve özel okullardaki tüm lise 9, 10, 11 ve 12. sınıf öğrencileri katılabilecek. Jüri değerlendirmesi sonucu birinci gelen viral reklama 5,000 TL+ Xiaomi Redmi Note 10s, ikinciye 3,000 TL+ Xiaomi Mi Band 6 ve üçüncüye de 2,000TL+ Apple Airtag ödülleri verilecek. Ayrıca ödül töreninde tüm katılımcılar katılım belgeleriyle onurlandırılacak. Detaylı bilgiye https://tinyurl.com/yttvnpnp linkinden veya afiş üzerindeki QR kodu okutularak ulaşılabiliyor. Aynı zamanda DAÜ İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nün 630 20 06 numaralı telefonundan yarışma hakkında her türlü bilgi talebinde bulunulabiliyor.

 

 

Paylaş

Önceki Haber

İhtiyaç sahiplerinin veresiye borçlarını silindi

Sonraki Haber

DAÜ FİMAUM BAŞKANI DOÇ. DR. ARZU ALİBABA 26 NİSAN DÜNYA FİKRİ MÜLKİYET GÜNÜ HAKKINDA AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nineteen − 9 =