Cemal Ömürse Kırış Şampiyonası Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde yapıldı Ömürsel anısına yarıştılar

Cemal Ömürse Kırış Şampiyonası Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde yapıldı Ömürsel anısına yarıştılar

Taekwondo Karate Judo Aikido Federasyonu kurucu üyelerinden Cemal Ömürsel anısına düzenlenen müsabakalar önceki akşam (CUMA) gerçekleştirildi.
Cemal Ömürsel Taekwondo Judo Karate Budo Martıalarts Sudo / Çirigi Kırış Şampiyonası Girne
Avrasya Taekwondo Merkezinde yapıldı.
Lefkoşa Gazimağosa Girne bölgelerinden sporcuların katıldığı Müsabakaların Ödüllerini Grand
Master Eyüp Zafer Gökbilen ile Bölge temsilcileri birlikte verdiler veridi.
Müsabakanın Hakemliklerini Master Öykü Ergin, Ana Tüysüz ile Bölge hakemleri yaptılar.
BAYANLAR KIRIŞ
1.Kategori: 1.Sevinç Uludağ 2.Duru Su Yenice 3.Öncel Alyanak
2.Kategori: 1.Masal Akarpınar 2.Elif Uludağ 3.Didem Yener
3.Kategori: 1.Cansu Demirel 2.Nisa Biricik 3.Gizem Gürpınar
4.Kategori: 1.Zeynep Zorlu 2.Hatice Alyanak 3.Gülizar Gül
5.Kategori: 1.Saadet Koç 2.Togzhan Birzhankyzy 3.Gülcan Abdullah
6.Kategori: 1.Dilfuza Babayeva
7.Kategori: 1.Pınar Akarpınar
8.Kategori: 1.Ceyda Uçaner
9.Kategori: 1.Zehra Karip
ERKEKLER KIRIŞ
1.Kategori: 1.Yaman Doruk Durmaz 2.Emir Kabakulak 3.Kuzey Boztaş
2.Kategori: 1.Sinan Tüfekçi 2.Şakir Atınç Yağızsoy 3.Özkay Ramiz
3.Kategori: 1.Ömer Faruk Solak 2.Agit Yenice 3.Yusuf Seyhan Şen
4.Kategori: 1.Arda Kara 2.Ahmet Solak 3.Halil Bildik
5.Kategori: 1.Ziya Berk Alan 2.Kadir Kabakulak 3.Aziz Üstün
6.Kategori: 1.Kıvanç Çağlin 2.Alex Tüysüz 3.Taner Kara
7.Kategori: 1.Arda Aslan Öztürk 2.Kerim Karpuz 3.Zeynel Yıldırım
8.Kategori: 1.Şakir Yağızsoy
9.Kategori: 1.Öykü Ergin

Yorumunuz

Paylaş

Önceki Haber

DENKTAŞ: “HALKIMLA YÜRÜMEK İÇİN ADAY OLDUM

Sonraki Haber

2 Kıta, 1 Yarış, Zorlu Mücadele… Yakın Doğu Üniversitesi Yüzücüsü Doğukan Ulaç Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’nda 5. Kez Şampiyonluğa Kulaç Atacak…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopiyalamak Yasakdır !!